Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi A3 zná datum své evropské premiéry

Xiaomi Mi A3 zná datum své evropské premiéry

Smartphony Xiaomi řady Mi AX se těší velké oblibě, neboť přinášejí slušnou výbavu za rozumné peníze, a navíc disponují čistým Androidem z programu Android One. Nejinak tomu má být i u letošních modelů řady Mi A3, jejichž premiéra se nezadržitelně blíží.

mi A3

Podle španělského zastoupení Xiaomi proběhne jejich premiéra už za dva dny, ve středu 17. července. Dočkat bychom se měli dvou modelů – Mi A3 a Mi A3 Lite, nebude se však jednat o zbrusu nová zařízení; Xiaomi pouze přejmenuje nedávno představené smartphony CC9 a CC9e a nainstaluje do nich čistý Android.


Podle oficiálního Twitteru Xiaomi se máme dočkat mezigeneračního zlepšení hned v několika oblastech – posílen má být výkon, kapacita akumulátoru a biometrie, kterou zajistí čtečka otisků prstů integrovaná do displeje. Očekáváme, že smartphony řady Xiaomi Mi A3 se dostanou i na náš trh, byť možná s mírným zpožděním.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pepa
Anonym
pepa

Mám Mi A2, což je můj první telefon s čistým Androidem a zajištěnými aktualizacemi. S klidným svědomím mohu říct, že příště už jen vždy čistý Android, resp. mobil v programu Android One. Telefon je za dané peníze výborný, nemám si nač stěžovat.

Zdeněk
Anonym
Zdeněk

ČISTÝ ANDROID = naprostá katastrofa. Už nikdy více.

JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

Čistý Android je třeba proti verzi Samsungu docela značně vykuchaný, ale naštěstí jde snad všechno kromě DeXu doinstalovat po vybalení telefonu.
Jasně dá o dost práce, ale většina absence zajímavých funkcí lze řešit.

lukass71
Uživatel
lukass71

Funkce navic jsou jedna vec, ale treba konzistentni design language skrz celeho OS – tj Material design jak v appkach tak treba v nastaveni je vec druha. Tady bych videl jednoznacnou vyhodu cisteho androidu.

Sorny
Uživatel
Sorny

Je to šiaomi, tak to musíte kupovat!