Xiaomi Mi A2 se poodhaluje v certifikaci. Dostane protáhlý displej a duální fotoaparát

Čínské Xiaomi loni velmi zaujalo smartphonem Mi A1. Sice se jednalo pouze o přebrandovaný model Mi 5X, avšak se třemi podstatnými rozdíly – přibyla podpora LTE v pásmu 800 MHz, prostředí MIUI bylo vyměněno za čistý Android a telefon se začal prodávat globálně. Tento recept na úspěch by mohl čínský výrobce letos zopakovat.

V certifikace TENAA byl zachycen smartphone s označením M1804D2SE, který by mohl být nástupce právě modelu 5X / Mi A1. Jedná se o telefon s kovovým tělem, protáhlým displejem a vertikálně orientovaným duálním fotoaparátem na zadní straně. Podle certifikace má mít telefon 5,99″ displej s FullHD+ rozlišením a přijatelně tenkými rámečky okolo. Výřez displeje se konat nebude, selfie kamerka se bude nacházet na tradičním místě.

Telefon má mít fyzické rozměry 158,88 × 75,54 × 7,3 mm a v jeho útrobách má být umístěn akumulátor s kapacitou 2 910 mAh. Ostatní parametry certifikace zatím neprozradila. Xiaomi Mi A2 bude představen v několika barvách, z nichž jedna bude červená. O termínu představení zatím nemáme žádné informace.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku