TOPlist

Xiaomi Mi 9T už ničím nepřekvapí. Máme fotografie telefonu i prodejního balení

mi 9T 2

Společnost Xiaomi se připravuje na odhalení nového vlajkového smartphonu, který bude těžit z dobrého jména stávajícího modelu Mi 9. Chystaná novinka dorazí ve dvou variantách – Mi 9T a Mi 9T Pro, ovšem ani jedna z nich nepřinese nic nového.

Nepřehlédněte – recenze Xiaomi Mi 9T: povedený v každém směru

Redmi K20 a K20 Pro s jiným logem

Jak potvrzují uniklé oficiální rendery i fotografie prodejního balení, telefony řady Mi 9T budou jednoduše přebrandované smartphony Redmi K20 a K20 Pro představené v minulém týdnu. Toto označení bude patrně používané pouze v Číně, zatímco názvy Mi 9T a 9T Pro budou použité ve zbytku světa. Fotografie telefonu a jeho balení byly údajně pořízeny v Dubaji.

mi 9T 1

Server WinFuture.de navíc odhalil detailní tiskové snímky, podle kterých Xiaomi nezmění ani barevné varianty s neobvyklým gradientem na zádech. Telefon tak bude nabízen v modré, červené a speciální karbonové černé. Jedinou změnou oproti původním modelům Redmi tak bude jiné logo ve spodní části telefonu.

Xiaomi Mi 9T Pro v černé barvě

Xiaomi Mi 9T Pro v červené barvě

Xiaomi Mi 9T Pro v modré barvě

Zda dorazí smartphony Xiaomi Mi 9T a 9T Pro i na náš trh, je zatím nejisté, stále se spekuluje, že na vybraných trzích budou dostupné ještě pod jinými názvy – Pocophone F2 a F2 Pro.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku