Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 9T dostává aktualizaci na Android 10

Xiaomi Mi 9T dostává aktualizaci na Android 10

Oblíbený smartphone Xiaomi Mi 9T, který je na některých trzích prodáván jako Redmi K20, dostává v těchto dnech v Evropě velkou systémovou aktualizaci, která povyšuje systém Android na verzi 10.

Přestože má aktualizace velikost okolo 2,2 GB, je seznam novinek poměrně skromný, neboť zásadní změny získali majitelé tohoto telefonu s dřívější aktualizací prostředí MIUI na verzi 11. Tento update přináší zejména upravenou zamykací obrazovku, stavovou lištu a pozměněný design notifikací. Kromě toho nechybí opravy některých chyb a aktuální prosincový balíček zabezpečení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Ještě by bylo dobré vědět, jestli ze systému aktualizace odstraní oroginální aplikace od Xiaomi kontakty a hovory a nahradí je těmi od Googlu a tím pádem ta aktualizace odstraní i nahrávání hovorů. Raději jsem vypl automatické aktualizace, dokud neuvidím jak to dopadne u jiných.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).