Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 5c se blíží: podívejte se na nové fotografie

Xiaomi Mi 5c se blíží: podívejte se na nové fotografie

Ještě než společnost Xiaomi uvede na trh svoji novou vlajkovou loď Mi 6, představí další přírůstek do rodiny Mi 5. Smartphone Xiaomi Mi 5c jsme poprvé viděli na konci loňského roku, nyní si jej můžeme díky novým fotografiím připomenout.

Xiaomi Mi 5c bude smartphone s kovovým unibody tělem a výbavou střední třídy. Čelní stranu zařízení bude vyplňovat 5,5palcový Full HD displej, pod nímž najdeme domovské tlačítko s integrovanou čtečkou otisků prstů, nad displejem se pak bude nacházet 8Mpx selfie kamerka. Fotoaparát v úzkém plastovém proužku při horní straně zad má dostat rozlišení 12 megapixelů.

O pohon Mi 5c se údajně postará čipset Qualcomm Snapdragon 625 se 3 GB RAM, pro potřeby uživatele bude k dispozici velkorysé úložiště 64 GB. Xiaomi mi 5c schválila čínská certifikační autorita 3C, tudíž je možné, že bude představen již velmi brzy. Prodáván by měl být za cenu okolo 300 EUR, tedy asi 8 100 korun bez DPH.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).