Xiaomi má vlastní tenisky. Potěší především sportovce

Xiaomi je známo pro své široké portfolio produktů, mezi něž patří nejen výkřiky moderní techniky, ale také předměty každodenního použití, které naopak chytrostí vůbec neoplývají. Posledním přírůstkem jsou tenisky Mi Men’s Sports Shoes 2, které se dostanou do výroby, pokud uspějí v crowdfundingové kampani na vlastní platformě, která se odehraje v Indii.

blank

Samotné boty budou vytvořeny technologií uni-molding, která spojuje pět vrstev v jedinou, a zaručuje tak dobré absorpční vlastnosti, odolnost materiálu a omezuje náchylnost k uklouznutí. Vnitřní tvar připomínající tvarem rybí kost způsobuje vystlání pohodlnou stélkou, která zabraňuje podvrtnutí chodidla. Výhodou Mi Men’s Sports Shoes 2 je prodyšný materiál, který můžete bez obav prát v pračce. Speciální technologie podrážky vylepšuje hybnost, což ocení především běžci.

blank

Kdy a kde budou Mi Men’s Sports Shoes 2 dostupné?

Mi Men’s Sports Shoes 2 budou dostupné ve třech barevných kombinacích – černé, tmavě šedé a modré. Zpočátku budou boty k dispozici pouze v rámci crowdfundingové kampaně, která odstartovala 6. února, přičemž k prvním majitelům by se měly dostat 15. března letošního roku.

První nadšence budou Mi Men’s Sports Shoes 2 stát 2 499 indických rupií (cca 800 korun), poté by se cena měla zvednout na 2 999 rupií (cca 950 korun). I když Xiaomi ve svém portfoliu má také chytré běžecké boty, v případě Mi Men’s Sports Shoes 2 nepadla o jejich potenciální chytrosti jediná zmínka.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku