Domů » Bleskovky » Xiaomi dnes ve 13:00 odhalí nový Redmi Note 9T s podporou 5G. Nalaďte si živý stream

Xiaomi dnes ve 13:00 odhalí nový Redmi Note 9T s podporou 5G. Nalaďte si živý stream

Xiaomi na dnešek přichystalo představení nového modelu z populární řady Redmi Note. Podle doposud zveřejněných úniků by mělo jít v zásadě o rebrandovanou globální verzi modelu Redmi Note 9 5G, který je již dostupný na čínském trhu. Parametry, které už častečně unikly na internet, by tak měly zahrnovat podporu 5G sítí díky procesoru MediaTek Dimensions 800U, a spolu s tím také 6,53 Full HD+ displej, 48Mpx hlavní fotoaparát a v neposlední řadě 5000mAh baterii.

Živý stream z odhalení novinky, která ponese označení Redmi Note 9T, si můžete naladit i vy, a to dnes ve 13:00. Sledovat jej můžete na YouTube. Už ve 13:30 vám na SMARTmanii nabídneme souhrnný článek s přehledem všech novinek, české ceny i informace o dostupnosti.

Redmi Note 9T Global Launch Event

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. To se radeji dloubat v nose, nez koukat na predstaveni podradneho produktu se spehovacim sw.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).