Domů » Bleskovky » Xiaomi chystá vlastní chytré hodinky. Kdy se dočkáme uvedení na trh?

Xiaomi chystá vlastní chytré hodinky. Kdy se dočkáme uvedení na trh?

V březnu loňského roku se objevily první zprávy z Číny, že tamní společnost Xiaomi pracuje na vlastních chytrých hodinkách. Po hodinkách se jakoby slehla zem a žádné další informace o nich nebyly. Předpokládalo se, že k představení dojde vloni v listopadu, ale nestalo se tak.

Nyní je všem domněnkám konec a Xiaomi oficiálně potvrdilo nejen jejich samotnou existenci, ale také přibližný datum uvedení na trh. Zprávu přinesl spoluzakladatel a vicepresident Xiaomi, Liu De, který prohlásil, že chytré hodinky přijdou na trh v druhé polovině letošního roku.

Xiaomi-smartwatch1

Bohužel nic víc o hodinkách nevíme. De neupřesnil ani konkrétnější datum, a ani žádné bližší informace. Jaké specifikace, design, funkce nebo operační systém chytré hodinky od Xiaomi nabídnou se dozvíme pravděpodobně až postupem času.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Diskuze k článku

 1. tedy (neregistrovaný)

  S chytrými hodinkami se poslední dobou roztrhl pytel, není větší výrobce který by nějaké nepředstavil, či je neměl v blízké budoucnosti v plánu, stále však čekám, zda se do této oblasti pustí i japonské casio a s čím se případně vytasí.
  Své solárně dobíjené Casio G-Shock Mudman G-9300, považuji za výborné hodinky a pranc mi nevadí že nemají BT a nedokáží indikovat příchozí hovor, sms, e-mail či mě vrněním ráno vzbudit a další, i když ty první věci bych bral.
  [odkaz]
  [odkaz]

  Jinak tyhle Xiaomi tedy spíše render vypadají k světu, cena by také nemusela být špatná, začínám se těšit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).