Domů » Bleskovky » Xiaomi chystá nástupce legendárních hodinek Amazfit Bip. Známe podrobnosti

Xiaomi chystá nástupce legendárních hodinek Amazfit Bip. Známe podrobnosti

Že Xiaomi umí vyrábět nositelnou elektroniku, o tom není žádných pochyb. Mezi největší hity patří série fitness náramků Mi Band nebo chytré hodinky od dceřiné společnosti Amazfit. Pod touto značkou vypustilo Xiaomi do světa také hodinky Amazfit Bip, které se staly takřka legendou především díky své výdrži, která nezřídka atakuje hranici jednoho měsíce. Podle informací uniklých ze stránek Geekbuying chystá Xiaomi potichu vypustit do světa nástupce legendy.

Amazfit Bip 2 si aspoň co do displeje příliš nepolepší, neboť by měly být osazeny panelem o velikosti 1,2″ a rozlišením 127 x 127 pixelů, což je překvapivě méně oproti 176 x 176 pixelům, kterými se chlubí Bip 1.

Naopak baterie by měla zůstat na stejné hodnotě 190 mAh, nicméně podle Xiaomi Today se má baterie zvětšit, konkrétně na 200 mAh. Podle uniklé fotografie se mají Amazfit Bip 2 prodávat v nové, výrazně zelené barvě za předpokládanou cenu 115,9 dolarů (cca 2 660 korun), což je výrazný nárůst oproti předchůdci.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Osel
Anonym
Osel

A ty podrobnosti jsou kde?

Sw0rdfish
Anonym
Sw0rdfish

Podrobnosti se musí vyhledat na webech ale, ale né českých. Napadá mě jen jedna odpověď. Info článek s nic neříkajícím podrobným obsahem (jen to, že budou nové BIP 2) s horším displejem a “parametry”!

SLOVovca
Anonym
SLOVovca

„Hodinky“ jak pro chudé děti. Design hnus , levný plast.

Q
Anonym
Q

o vkuse vies velke hov.no

Tealc_EU
Uživatel
Tealc_EU

Takže druhá verze bude po všech stránkách horší než verze první ? Tedy krom o fous větší baterie. No nevím zda to bude jen kvůli tomu stát za výměnu. A předpokládám že u nás to bude opět plus 1000 Kč ?