Domů » Bleskovky » WSJ: iPad mini s Retina displejem přijde ve čtvrtém kvartálu

WSJ: iPad mini s Retina displejem přijde ve čtvrtém kvartálu

Spekulací o produktech společnosti Apple jsou desítky a přicházejí ze všech možných zdrojů, ale když něco publikuje Reuters, Bloomberg, nebo Wall Street Journal, je zde velká šance, že tomu tak doopravdy bude. A právě server Wall Street Journal zveřejnil informace týkající se další generace tabletu iPad mini. „Dodavatelé Applu se připravují na masovou produkci nového iPadu mini ve čtvrtém kvartálu, ten bude s vysokou pravděpodobností obsahovat displej s vysokým rozlišením od Samsungu.“

 

Poslední spekulace tvrdily, že iPad mini další generace bude dostupný až v roce 2014. Obojí je možné, ale Apple není společnost, která nechává zařízení ležet ve skladech, proto by masová výroba měla zároveň signalizovat i představení produktu. Tim Cook v konferenčním hovoru s investory prohlásil, že podzim bude velmi nabitý, a to by mohlo znamenat více zařízení než nový iPhone a aktualizovaný iPad. Menší iPad by měl dostat stejné rozlišení, jako má větší sourozenec na rozměru 9,7 palce. Jemnost displeje se bude pohybovat na stejné úrovni jako u nové generace tabletu Nexus 7.

David Podzimek

7 komentářů

 1. Jo jako dodavatel komponentů a náhradních dílů jim je najednou Samsung dobrej !

  • Proč najednou? Vždyť Samsung je dodavatelem pro Apple dlouho.

  • Spíš myslel, jak chtěl Apple za každou cenu hledat jiný dodavatele a ukončit odběr od Samsungu, ale pořád zřejmě nikdo jiný není schopen dodat součástky v požadovaném množství a kvalitě.

  • ide tu len o množstvo, kvalita sa dá dosiahnuť aj u iných výrobcov…

  • No asi nie, keď Apple nedávno ostatných dodávateľov putoval za nekvalitné súčiastky

 2. Roman (neregistrovaný)

  Ahoj, nemel by nekdo link na ty tapety co jsou na tabletech? :)

 3. re: GEARY přesně tak pochopil jsi na co jsem narážel. A stejně už teď přemýšlejí z čeho Samsunga obviní, aby na druhou stranu mohli od něj brát komponenty to je hrozný chování toho Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).