WordCamp Praha 2022 se blíží. Připojte se k největší online konferenci o WordPressu v Česku

wordcamp 2022

Letošní konference věnovaná WordPressu proběhne v sobotu 26. února 2022 opět jako interaktivní setkání v online prostředí. Organizátoři se rozhodli akci rozhýbat tím, že kromě přednášek připravili také tematické panely s živou diskuzí.

Aktivní zapojení návštěvníků do diskuzí, sázka na autenticitu, absence nahrávání a proměnlivý program jsou znaky letošní konference o populárním redakčním systému pro vytváření webových stránek. Návštěvníkům kromě již tradiční technické poradny nabídne náměty z jednotlivých tematických celků:

  • Nejčastější problémy vašich stránek
  • Právo a weby
  • Tvorba přístupných webů
  • Page builders a práce s nimi (Gutenberg, Elementor, Divi, …)
  • Design a UX při vývoji webových aplikací

V každé debatě se sejdou pozvaní odborníci či odbornice a budou s účastníky diskutovat, zodpovídat položené dotazy a reagovat na podněty. Vše proběhne v reálném čase a bez záznamu.

wordcamp 2022 1

V případě zájmu pak mohou spontánně vznikat další diskuze na libovolná témata související s WordPressem i webem obecně. Veškeré dění během konference bude sledovat oficiální Twitter účet WordCamp Praha. Kromě interaktivní části konference nabízí i přednášky v tradičním formátu týkající se právních náležitostí a vývoje webů. Nebudou chybět ani virtuální stánky sponzorů. Konferenci jako obvykle uzavírá virtuální afterparty.

Další informace a registrace

Pro účast je zapotřebí se zdarma zaregistrovat na platformě Hopin. Celý program najdete na webu WordCamp Praha. Konference začíná v sobotu 26. února 2022 v 9:15 a potrvá celý den. Čas ukončení se bude řídit podle zájmu účastníků.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku