Domů » Bleskovky » Withings aktualizuje své hodinky Steel HR. Jaké novinky přináší?

Withings aktualizuje své hodinky Steel HR. Jaké novinky přináší?

Francouzská společnosti Withings, která se zabývá výrobou chytrých hodinek a zařízení sledujících zdraví, si prošla složitým vývojem. Od odkupu společnosti finskou Nokií a následném prodeji zpátky původním majitelům se firma opět dostává na nohy. Po opětovném rebrandingu se dostalo také na samotné produkty, konkrétně na hodinky Steel HR. Ty dostaly novou aktualizaci na OS2, která přináší nové funkce.

Withings Health Mate
Withings Health Mate
Autor: Withings
Cena: zdarma+

Mezi novinky, které update přináší, patří propojení GPS z telefonu či možnost sdílení trasy na mapách společně s detailními statistikami skrze aplikaci Health Mate. Nabídka sledovaných sportů se rovněž rozrostla například o jógu, lyžování nebo lední hokej.

Zásadní věcí pro chytré hodinky jsou také notifikace. Zde dostaly Steel HR podporu pro širší spektrum notifikací, konkrétně sociální sítě, zpravodajské či sportovní aplikace. Sledování spánku a chytré buzení je pak už jen třešničkou na dortu.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Jeden komentář

  1. Ladnonna (neregistrovaný)

    To je fajn, dle mě tohle je správný směr pro chytré hodinky. Sice Apple Watch mají taky cosi do sebe ale uvítal bych takovouhle klasiku – klidně mohou mít čidla na EKG a td jen se výsledky ukáží v telefonu – ty hodinky bez telefonu sou stejně na nic i když mají lte.
    Takže zde integrují jen par funkci ale dává to větší smysl – hlavně bez displeje který u hodinek považuji za zbytečnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *