Windows Phone 7.8 klepou na dveře, dorazí dříve než Ježíšek

Podle dříve uniklých informací z Nokie se předpokládalo, že aktualizace mobilních oken s pořadovým číslem 7.8 dorazí na chytré telefony někdy začátkem příštího roku. Tato informace se však ukázala jako nepravdivá, naštěstí v dobrém slova smyslu a vypadá to, že Windows Phone 7.8 spatříme ještě dříve, jelikož už se oficiálně nacházejí v RTM verzi (release to manufacturing).

Na tiskové konferenci Microsoftu a Nokie v Singapuru bylo novinářům několikrát jasně sděleno, že vydání Windows Phone 7.8 je otázkou dnů až týdnů, jen zatím není jednoznačně jisté, zda se to týká všech mobilních zařízení s logem Windows, nebo exkluzivně jen Lumií. Tak jako tak si chystejte své telefony, je dost pravděpodobné, že nová okna dorazí ještě dříve než usedneme ke štědrovečernímu stolu.

Zdroj

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku