Domů » Bleskovky » Windows Phone 7 Connector pro Mac OS X v nové verzi

Windows Phone 7 Connector pro Mac OS X v nové verzi

Microsoft vydal novou verzi aplikace Windows Phone 7 Connector pro uživatele počítačů s operačním systémem Mac OS X. Nová verze 2.02 opravuje celou řadu chyb, které v některých případech znemožňovaly synchronizaci multimediálního obsahu mezi Windows Phone telefony a počítači Apple. Aktualizaci můžete stahovat rovnou z App Store.

 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

17 komentářů

 1. hm (neregistrovaný)

  Jenže kontakty ani kalendář to s Macem nesyncne, takže bohužel, ikdyž bych rád, tak do WPčka jít nemůžu.

  • To nesyncne ani na Windows Zune…

  • hm (neregistrovaný)

   Tomáš Kápl: jenže iTunes to dokážou, tak by měl i WP connector

  • Windows Phone ale synchronizaci kalendáře, kontaktů a dalších dat po kabelu vůbec nepodporují, vše se tady řeší vzduchem. Po kabelu jdou pouze multimédia.

  • hm (neregistrovaný)

   Jiří Hrma:

   To chápu, u iOSu je to taky tak, ale já musím nějak přenést svoje kontakty a kalendář do nového ekosystému a to mi MS neumožní jinak než přes Google a to není pro mě řešení. Suma sumárum, WP mě neumožní k nim přejít.

   Naopak iOS tohle umí z W XP i 7cek lze prejit, sync na itunes pro Win existuje (jak adresar, tak i outlook) a neni potreba cpat svoje data Googlu tedy 3. strane.

  • hm (neregistrovaný)

   hm (neregistrovaný): jen doplnim, zle prejit na iOS i při používání operačního systému Windows.. abych se vyjádřil přesněji. Při používáni OS X to nelze, musím použít Google. nebo je ručně přepsat, to že pak je mohu synchronizovat vzduchem je fajn, ale ten první transfer..

  • Tomu rozumím, ten první transfer je tady trochu komplikovanější, nicméně pro Outlook (a Windows) existuje Hotmail Connector, který umí data exportovat z Outlooku na Hotmail účet, se kterým se pak dá propojit telefon s Windows Phone. Jen tuším neumí přenést miniatury u kontaktů, ale je to asi nejrychlejší řešení pro ty, co mají data jen v Outlooku. Aplikaci jsem naposledy zkoušel cca 2 roky zpět, tak je možné, že teď už toho umí více, včetně miniatur :)

  • hm (neregistrovaný)

   Jiří Hrma: díky za odpověď, zeptám se: existuje něco i pro iCal? a Mac Address book?

  • hm: přímá synchro zatím není.. kontakty lze jednorázově vyexportovat z mac AB jako vizitku vCard, pak v gmailu převést na .CSV a ten naimportovat do windows live. Ale zas je v tom ten google..

  • hm (neregistrovaný)

   mimonaut: právě..jít k MS a potřebovat k tomu Google není ideální řešení, obecně jsem se rozhodl zminimalizovat užívání Googlu a jeho služeb a teď mu mam narvat kontakty i kalendář.. to se mi nechce, no snad to WP časem doladí.

  • hm: to bohužel netuším, neměl jsem potřebu to řešit, ale zkuste Google.

  • hm (neregistrovaný): hmm

   cez icloud to ide v pohode hore dole

   takže si upravím kontakty alebo kalendár na hociktorom počítači,či už mac alebo Pc

   no ja nie pritulke som to tak skušal na iP

  • hm: s tim googlem to mám podobně.. snažim se ho zbavit kde to jde.. Nějak mi prostě začal lízt na nervy a trochu se bojim budoucnosti pod křídly velkého bratra..

   zune85: icloud mu je ve windowsphone naprd

  • mimonaut: on reagoval na iOS , jasne že u WP mu je na prd

  • hm (neregistrovaný): Prvý transfer je asi najlepšie riešiť cez Outlook. Koniec koncov aj tak lepší komplexnejší klient (predovšetkým v spojitosti s Exchange) neexistuje.

   Presun položiek je otázkou drag’n’drop.

 2. jsem zvědavej, jestli i po update bude ukazovat mac connector o 1GB místa v telefonu víc než zune :)

  • Možná mac connector nebere v úvahu vyhrazený prostor nebo jak se to v Zune jmenuje…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).