Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Wimp: Netradiční hopsačka, která vás bude bavit (nyní zdarma)

Wimp: Netradiční hopsačka, která vás bude bavit (nyní zdarma)

Při recenzování iPhone 5 jsem v App Store hledal hry, které už jsou optimalizováné pro nové rozlišení čtyřpalcového displeje a narazil jsem na nenápadně vypadající hříčku s názvem Wimp: Who Stole My Pants? od FlexileStudio. Hned po spuštění mě překvapilo grafické zpracování, hra vypadá skutečně dobře a celý svět působí velice živě. S hlavním hrdinou se musíte proskákat napříč padesátkou připravených úrovní, které jsou zasazeny do různých „špinavých“ prostředí.

  

Obtížnost hry se postupně zvyšuje a přibývají nové bonusové prvky, které při pohybu Wimpa využijete. Zatímco v prvních úrovních existujete ve formě zeleného slizu, později získáte speciální ohnivé schopnosti, které vám umožní řešit levely dalšími způsoby. Celkem je připraveno 50 úrovní a další by se měly objevit po aktualizaci. Často budete muset řešit různé zapeklité hádanky, abyste rozpohybovali připravené objekty a dostali se do zdárného cíle. Kromě toho se čas od času budete muset vypořádat s hlavním bossem, který střeží vstup do dalšího světa.

Wimp je v App Store dostupný pro iPhone a iPad za necelých 20 Kč a pokud máte podobný typ her rádi, určitě vás zabaví na dlouhou dobu. Sám mám tituly tohoto typu ve velké oblibě a Wimp si mě rozhodně získal; jestliže máte tipy na další podobné hry, budeme rádi, podělíte- li se o ně v komentářích.

-  

Aktualizováno 9. listopadu: Hra je v App Store dostupná zcela zdarma, proto se stahováním nečekejte. O zábavu na víkend budete mít rozhodně postaráno :)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. p (neregistrovaný)

    konecne vim o jakou hru se tam jednalo.. v tom videu to totiz nebylo rozumet..

  2. rendy42 (neregistrovaný)

    Teda nečekal bych, že se u něčeho takového tolik nasměju. Zkoušel jste někdo tapnout párkrát na onoho hlavního hrdinu? Ono to žijéé:) Nejlepší, jak usne a pak ho budíte.. to jsou volovinky!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel