Sledujte nás na YouTube

Warplanes Live Wallpaper: Povedené živé tapety s vojenskými letadly (tip na aplikaci)

Vývojář Jan Laš uvolnil do Obchodu Play novou aplikaci Warplanes Live Wallpaper. Jedná se o sadu živých tapet, na nichž jsou vyobrazeny legendy ze světa válečných letounů v pohybu. Kromě toho si můžete nastavit, zdali budou přítomny dvě letadla či pouze jedno, nebo jestli budou v nočních hodinách také létat v tmavém prostředí.

 

K dispozici je také možnost aktivovat či deaktivovat oblačnost. Scéna se také může náhodně měnit a na vaší obrazovce se tak může střídat celých osm letounů. Lepší představu o tom, jak to celé v pohybu vlastně vypadá, si můžete udělat z videa níže.

   

Aplikace je k dispozici zdarma, základní verze ovšem obsahuje pouze dva stroje (Spitfire a B-17), za zbylých šest je třeba si připlatit 37 Kč. Pro fanoušky vojenské techniky se každopádně jedná o dobrou investici a navíc je tu příjemná skutečnost, že zakoupením podpoříte část české vývojářské scény.

Odkaz na Google Play

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. Mishack (neregistrovaný)

    “Kromě toho si můžete nastavit, zdali budou přítomny dvě letadla či pouze jednu […]” – Nemluvím řečí tvého kmene ;)

    Mě na tomto LW zklamalo to, že jsou to obyčejné vyříznute obrázky :-/

    • Martin Pavlović (neregistrovaný)

      Děkuji za upozornění a ujišťuji Vás, že touto řečí nemluví ani můj kmen :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *