Domů » Bleskovky » Warplanes Live Wallpaper: Povedené živé tapety s vojenskými letadly (tip na aplikaci)

Warplanes Live Wallpaper: Povedené živé tapety s vojenskými letadly (tip na aplikaci)

Vývojář Jan Laš uvolnil do Obchodu Play novou aplikaci Warplanes Live Wallpaper. Jedná se o sadu živých tapet, na nichž jsou vyobrazeny legendy ze světa válečných letounů v pohybu. Kromě toho si můžete nastavit, zdali budou přítomny dvě letadla či pouze jedno, nebo jestli budou v nočních hodinách také létat v tmavém prostředí.

 

K dispozici je také možnost aktivovat či deaktivovat oblačnost. Scéna se také může náhodně měnit a na vaší obrazovce se tak může střídat celých osm letounů. Lepší představu o tom, jak to celé v pohybu vlastně vypadá, si můžete udělat z videa níže.

   

Aplikace je k dispozici zdarma, základní verze ovšem obsahuje pouze dva stroje (Spitfire a B-17), za zbylých šest je třeba si připlatit 37 Kč. Pro fanoušky vojenské techniky se každopádně jedná o dobrou investici a navíc je tu příjemná skutečnost, že zakoupením podpoříte část české vývojářské scény.

Odkaz na Google Play

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Mishack (neregistrovaný)

    „Kromě toho si můžete nastavit, zdali budou přítomny dvě letadla či pouze jednu […]“ – Nemluvím řečí tvého kmene ;)

    Mě na tomto LW zklamalo to, že jsou to obyčejné vyříznute obrázky :-/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).