Vyzkoušejte softwarovou klávesnici z Androidu L i na svém smartphonu

Nová verze Androidu L staví na tzv. „Material designu“ a podle slov Googlu se jedna o jednu z nejvýraznějších změn vzhledu v historii tohoto systému. V případě, že nepatříte mazi majitele Nexusu 5 nebo Nexusu 7 (2013), pro které už je vývojářská verze dostupná k vyzkoušení (více informací), můžete do svého zařízení nainstalovat alespoň novou softwarovou klávesnici, která se v Androidu L nachází.

Autor klávesnici portoval přímo z nové verze systému a neprováděl v ní žádné modifikace. Pokud si ji chcete vyzkoušet, pokračujte na Google Play. Po nainstalování přejděte do nabídky Nastavení – Jazyk a zadávání, vyberte tuto novou klávesnici, přejděte do nabídky Pokročilá nastavení a zde zvolte Barevné schéma – Material.

Odkaz na Google Play

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. smisekCZ (neregistrovaný)

    „Autor klávesnici portoval přímo z nové verze systému a neprováděl v ní žádné modifikace.“ A to mi kdo zaručí? Jak si mohu být 100% jistý, že neobsahuje malware?

  2. waclaw (neregistrovaný)

    Doporučuji si stáhnout originální APK z XDA, kde je menší pravděpodobnost nákazy než u nějaké pochybné čínské app z Play.

  3. htcjirka (neregistrovaný)

    Nejlepší jsou ty emotikony, kuřátko, zajíček, kůzlátko a jiné, to budou mít děti radost.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *