Sledujte nás na YouTube

Vyzkoušejte si Preview verzi Skype pro Windows Phone 8

Na Windows Phone Store se před několika hodinami objevila Preview verze komunikačního nástroje Skype, která je určena pro všechny uživatele zařízení se systémem Windows Phone 8. Kromě klasických hovorů a textové komunikace klient podporuje také videohovory. Hlavní obrazovka programu je rozdělena do třech záložek – kontakty, oblíbené a historie. Nechybí ani Live Tile na hlavní obrazovku.

Během aktivního hovoru můžete zvuk přesměrovat do hlavního systémového reproduktoru (hlasité hands-free), v případě videohovoru se obraz zobrazuje přes celou obrazovku. Skype samozřejmě zvládne běžet na pozadí, takže se během hovoru můžete přepnout zpět do systému a telefon normálně používat. Do finální verze se ještě může leccos změnit, ale i tak se zdá, že současná Preview verze je dobře odladěná. Jen je škoda, že jsme se ji nedočkali o něco dříve.

-

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

  1. milennium (neregistrovaný)

    Jo super. Jsem zvědavý kdy MS uvolní “ostrou” verzi. Doufám, že to bude brzo. Ale už i tahle “preview” verze šlape celkem pěkně (alespoň podle videa)…

  2. janac_marek (neregistrovaný)

    Ja som myslel, že volanie bude vyzerať ako kasický hovor s maximálne nejakým logom skype.

  3. Petr (neregistrovaný)

    A budou se dá posílat soubory přes skype?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *