Sledujte nás na YouTube

Vyzkoušejte novou verzi poznámkové aplikace OneNote pro Android a iOS

Aplikace OneNote pro ukládání poznámek (a to nejen textových) od společnosti Microsoft se včera dočkala zásadní aktualizace. Na mobilních zařízeních je nyní možné si poznámky prohlížet se styly, se kterými byly vytvořeny a co více, nyní se zobrazí i poznámky kreslené či psané rukou. Verze pro Android a iOS se tak funčně dorovnají aplikacím na zařízeních se systémem Windows Phone a zařízeních s Windows 8. V žádné verzi, kromě té určené pro stolní počítače, však nezobrazíte rovnice, což moc nepotěší studenty píšící si složitější vzorce.

 

Kromě toho, že poznámky nyní budou na všech zařízeních vypadat přesně tak, jak jste je vytvořili, budete mít bohaté možnosti formátování k dispozici i při psaní poznámek na mobilních zařízeních. Kromě samotného formátování textu je nyní možno vytvářet tabulky či editovat odkazy.

  

   

Mnoho uživatelů jistě potěší možnost přihlášení se pomocí více účtů či k několika službám. K dispozici je možnost synchronizovat data se SkyDrive (včetně SkyDrive Pro) či SharePointem. Microsoft tak potěší všechny uživatele Office 365 (kteří nedávno získali možnost využívat kancelářský balík Office na iPhone).

- - -
OneNote na Google Play / verze pro iPhone / verze pro iPad

Tomáš Kápl

Jeden komentář

  1. vacan (neregistrovaný)

    Konečně. Teď už je to použitelné a mohu se plně odstřihnout od neohrabaného a předraženého EverNote.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *