Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Vyšla první aktualizace Dropboxu pro Windows Phone, za vývojem stojí Rudy Huyn

Vyšla první aktualizace Dropboxu pro Windows Phone, za vývojem stojí Rudy Huyn

Pokud vlastníte telefon s operačním systémem Android nebo iOS, nejspíše jste zvyklí, že vás telefon téměř denně „otravuje“ s aktualizací nějaké aplikace. Ve světě Windows Phone se prozměnu slaví příchod každé slavnější aplikace, kterou už všechny ostatní platformy včetně na trhu posledního BlackBerry už léta mají, a jejich aktualizace se oslavují téměř jako státní svátek.

Předevčírem jsme vás informovali o tom, že se platforma Windows Phone konečně dočkala Dropbox aplikace, hned den poté byla vydána i její historicky první aktualizace a na povrch vyplulo i to, že za vývojem aplikace stál vývojář jménem Rudy Huyn, tedy člověk, který vytvořil například i povedené alternativy Instagramu a Snapchatu s názvy 6tag a 6snap. Ptáte se co nového první aktualizace Dropboxu přinesla? Neočekávejte sáhodlouhý seznam změn, přibyla jen podpora Španělštiny a optimalizace nahrávání fotografií z fotoaparátu. Alespoň za ten dobrý pocit z aktualizace to ale určitě stálo.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
125 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments