Sledujte nás na YouTube

Vyšla nová hra War of Worlds pro PPC

Dnes vyšla akční letecká hra War of Worlds od vývojáře WebVisia. Je určena pro všechny PPC s operačním systémem Windows Mobile 2002 a vyšší.

Cílem hry je ubránit město vlastní mateřskou lodí a ničit útočící nepřátele. Čím více jich zničíte, tím více získáte bodů. Pokud budete ničit asteroidy, které se vám občas připletou do cesty, získáte za každý bonus. Demoverzi, která je omezena třemi minutami hraní naleznete ke stažení zde (7.65MB).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. stary_pes (neregistrovaný)

    Veru pekna ptakovina… 20 minut zabavy a konec, ale to mozno bude aj tym demom.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *