Domů » Bleskovky » Vyšel untethered jailbreak pro iOS 7

Vyšel untethered jailbreak pro iOS 7

Tomu říkáme vánoční dárek – uživatelé zařízení s iOS 7 mají důvod k oslavám, jelikož skupina evad3rs před několika okamžiky uvolnila novou verzi nástroje evasi0n, se kterým lze snadno provést untethered jailbreak všech zařízení se systémem iOS 7.0 až 7.0.4.

 

Nová verze jailbreaku je dostupná pro Windows a OS X. Celý proces vám nezabere více než 5 minut. Před provedením jailbreaku doporučujeme zálohovat veškerá vaše data přes iTunes nebo iCloud. Autoři rovněž doporučují deaktivovat odemykací kód, který by během celého procesu mohl způsobovat komplikace. Mějte také na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a server SmartMania.cz ani autoři jailbreaku nenesou žádnou odpovědnost za případné škod.

Evasi0n jailbreak mohou využít majitelé zařízení iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPod Touch (5. generace), iPad 2, iPad (3. generace), iPad (4. generace), iPad Air, iPad Mini (1. generace a iPad Mini (2. generace s retina displejem).

Odkaz pro stažení evasi0nu pro OS X a Windows naleznete zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments