Domů » Bleskovky » Vynášet informace se nevyplácí. Apple vývojáři zablokoval účet

Vynášet informace se nevyplácí. Apple vývojáři zablokoval účet

Úniky informací o chytaných produktech patří mezi nejžádanější informace nejen v technologickém odvětví. Pokud se tyto informace týkají produktů značky Apple, je jejich hodnota o poznání vyšší. Nutno nicméně dodat, že tyto informace jsou cenné také proto, že postih za jejich předání dál není zanedbatelný. O tom se přesvědčil vývojář Guilherme Rambo.

apple app store

Co na tom, že má Rambo na kontě ChibiStudio, nebo AirBuddy. Od srpna se do svého vývojářského účtu nemůže přihlásit, přičemž technická podpora mu není příliš nápomocná. Několik pokusů o vyřešení problémů ze strany Ramba a ani zapojení jeho kontaktů uvnitř Applu prozatím na jeho situaci nic nezměnilo. Kvůli zablokovanému účtu nemůže například aktualizovat své tituly, přičemž ChibiStudio má přes 100 000 aktivních uživatelů.

Softwarová chyba, nebo pomsta?

Ironií je, že Apple jeho aplikaci ChibiStudio zařadil mezi doporučené aplikace. I když je nejpravděpodobnější vysvětlení jen pouhý bug, který brání v přihlášení, je s podivem, že se jej Applu nepodařilo již několik měsíců vyřešit. Obzvláště když se gigant z Cupertina svou vývojářskou základnou neustále chlubí. Ačkoli se jedná o pouhou spekulaci, je možné, že se Apple pouze nepřímo mstí za uniklé detaily o chystaných produktech Applu, které měl Guilherme Rambo na svědomí.

Aktualizováno: Apple vývojáři jeho uživatelský účet opět aktivoval a celá kauza tak byla vyřešena.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jakubskorepa
Uživatel
jakubskorepa
Offline

Monza by to chtelo mit akualni informace. Rambo 22. 11. (dva dny pred vydanim clanku) zverejnil, ze Apple uz situaci vyresil a ucet mu aktivoval. [odkaz]

Martin Bursík
Anonym
Martin Bursík
Offline

Prosím vás páni rádoby redaktoři, můžete si dávat pozor na to co píšete? Vždyť to nemůže být takový problém psát bez chyb. Čtou to možná i stovky lidí. Tak si dávejte pozor a když vás někdo upozorní, tak snad nemůže být problém si to po sobě opravit. Viz: CHYTANÝCH A CHYSTANÝCH produktech. To je rozdíl. Tak zdar.