TOPlist

Vylepšený projektor The Freestyle 2. generace přináší zabudovanou konzoli pro hráče

projektor The Freestyle 2 od Samsungu

V minulosti jsme psali o první generaci tohoto projektoru, který překvapí nejen praktickými rozměry, ale také kvalitním obrazem a zvukem. Netrvalo dlouho a Samsung pochopil, jakou příležitost má u hráčů videoher, a tak do zařízení dodal výkonnější procesor a další funkce podporující gaming. Teď navíc přichází s akční nabídkou na cloudové hraní za výhodných podmínek.

Tento kompaktní přístroj si můžete vzít kamkoliv, je poměrně malý a lehký (s rozměry 102,4 × 172,8 × 95,2 mm a váhou jen 0,83 kg). Díky stojanu, který umožňuje otáčení až do 180° s ním můžete promítat obraz na stěnu, takže si zahrajete hru i z postele.

Rychlejší procesor pro hráče

Oproti předcházející generaci má tento model výkonnější procesor a vyšší paměť, což výrazně pomohlo odstranit zdržení a sekání, které bylo občasným problémem Freestyle 1. generace. To se hodí především při hraní. Projektor totiž nabízí Xbox gamingovou aplikaci se službou Xbox Game Pass Ultimate, se kterým budete mít přístup k Xbox knihovně her obsahující ty nejzajímavější herní tituly. Díky cloudovému hraní u sebe přitom nemusíte mít samotnou konzoli. Službu Xbox Game Pass můžete mimo jiné také využít na vybraných chytrých televizorech Samsung.

projektor The Freestyle 2 od Samsungu

Projektor také dokáže nahradit chytrou televizi – po připojení na internet máte přístup k OOT aplikacím i službám od Samsungu. Na rozdíl od jiných projektorů má automatickou optimalizaci obrazu – vyrovná, vyhladí, zaostří a zlepší barvy. Je přitom jedno, na jakou stěnu promítáte, výsledkem bude vždy stejně kvalitní obraz. Dokáže to díky inteligentním funkcím Auto Keystone, Auto Leveling a Auto Focus. Těmito funkcemi disponovala už první generace projektoru, díky výkonnějšímu procesoru je automatické nastavení obrazu u druhé generace projektoru ještě rychlejší a přesnější.

Rozlišení obrazu je Full HD (1080p), kvalita barev je pak s označením PurColor. Projektor dosahuje úhlopříčky až 100“ a pokud by vám i toto bylo málo, můžete ho propojit s dalším projektorem a posunout tak rozměry až na 160“. Tyto rozměry vám zajistí kvalitní filmový zážitek na rozdíl od televize, která svojí velikostí dost limituje možnost plně vnímat detaily. Při takto rozsáhlé obrazovce si například o dost více užijete cestování vesmírem, protože vás obraz jednoduše pohltí. A to ani nemluvíme o zvuku, který je vzhledem k rozměrům zařízení skutečně výborný.

projektor The Freestyle 2 od Samsungu

Samsung zaručuje 360° zvuk bez přidání dalších reproduktorů. Výdrž originální externí baterie, která se nabíjí skrze klasický USB-C port, je zhruba tři hodiny. Promítat samozřejmě můžete i pokud je přístroj zapojený do elektřiny, další možností je dokoupit druhou baterku či powerbanku.

Herní balíček s konzolí i externí baterkou

Aktuálně si Samsung pro hráče videoher připravil zajímavou nabídku. Až do konce září totiž koupíte zařízení s bonusem ve formě šestiměsíčního Xbox Game Passu, originálního herního ovladače, externí baterky a silikonového obalu, vše v původní hodnotě 8 177 Kč. Využijte této mimořádné akce a vyzkoušejte tento netradiční přístup k hraní videoher.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku