Domů » Články » Výkon za dostupnou cenu. Motorola moto g100 zaujme na první pohled

Výkon za dostupnou cenu. Motorola moto g100 zaujme na první pohled

Kdo upřednostňuje poměr cena/výkon, měl by naopak zbystřit. Smartphone Motorola moto g100 je totiž zajímavou novinkou na trhu, která snese nejpřísnější měřítka.

moto g100 1
Motorola moto g100

Rychlý a výkonný – takové jsou základní vlastnosti nového telefonu z oblíbené řady g od Motoroly. Procesor telefonu moto g100 Qualcomm Snapdragon 870 5G garantuje rychlé připojení 5G a Wi-Fi 6 pro nejsilnější výkon a nejvyšší rychlost dat ze všech moto g vůbec. Streamování a stahování bez zpoždění je pro telefon samozřejmostí. 8 GB RAM paměti, 128 GB vestavěného úložiště a rozšiřitelného prostoru po přidání karty microSD na 1 TB dává dostatečný prostor pro veškerý oblíbený obsah a aplikace a spolehlivý výkon, který zajistí plynulý chod během celého dne.

Sledování videí je zážitkem

Skvělý výkon tak umožňuje uživatelský zážitek zvyšujícím adrenalin, počínaje 6,7palcovým displejem CinemaVision. Filmy vyniknou na ultraširokoúhlé obrazovce se stejným poměrem 21:9, jaký používá filmový průmysl. Obnovovací frekvence 90 Hz udržuje plynulý a stabilní obraz.

moto g100 3

Kamerový systém se 64 MPx snímačem telefonu moto g100 poskytuje všechny hardwarové a softwarové funkce pro úžasné výsledky bez ohledu na to, co se děje. Hlavní snímač s vysokým rozlišením 64 MPx s technologií Quad Pixel pro čtyřnásobně vyšší citlivost na slabé světelné podmínky a hlavní 16 MPx snímač na předním fotoaparátu pro snímání každodenních okamžiků v ostrých detailech.

moto g100 2
Motorola moto g100

Díky přednímu a zadnímu ultraširokoúhlému fotoaparátu se do záběru vejde až 4x více obsahu, aby bylo možné zachytit více ze země a nejlepší skupinové selfie. S vestavěným prstencovým přísvitem Macro Vision kamery navíc umožní přiblížit se pětkrát blíže k objektu ve srovnání se standardním objektivem a zachytit drobné detaily, které obvykle získáte pouze se speciálním objektivem.

Telefon moto g100 se může pochlubit novým režimem Dual Capture posunujícím zážitky z videa na vyšší úroveň. Umožňuje nahrávat současně pomocí zadní a selfie kamery a natáčet současně sebe i objekt před vámi tak, aby neunikla žádná část příběhu. Smartphone moto g100 také disponuje novou technologii Audio Zoom využívající pokročilé mikrofony k zachycení zdroje zvuku vašeho objektu a filtruje okolní hluk a hlasy pro čistší a profesionálnější výsledek.

Výkonná baterie

Telefon Moto g100 za 9 999 korun navíc má k dispozici baterii s kapacitou 5 000 mAh umožňující vytěžit z působivých funkcí maximum z vašeho telefonu při více než 40 hodinách používání. Rychlé nabíjení TurboPower 20W je velmi snadné – trvá 20 minut a vystačí na 12 hodin užívání.

moto g100 5
Motorola moto g100

Smartphone moto g100 má platformu Ready For. Hrát hry, nebo sledovat filmy je díky snadné na velké obrazovce. Když se zapojí klávesnice a myš, ze smartphonu se stává důstojný nástupce počítače a uživatelům nejenom v době pandemie usnadní práci z domova.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.