Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: 2x Samsung GALAXY S4 získávají…

Vyhlášení soutěže: 2x Samsung GALAXY S4 získávají…

Naše velká soutěž o dva chytré telefony Galaxy S4, kterou jsme pro vás společně s českým zastoupením společnosti Samsung připravili, je u konce. Soutěžit jste mohli od 20. května – stačilo pouze správně odpovědět na čtyři otázky v připraveném formuláři a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás. Do soutěže dorazilo téměř 6 000 odpovědí, ze kterých jsme následně skrze službu Random.org nechali vygenerovat dvě čísla, která určila výherce.

Jako první padlo číslo 1634, na kterém byly správně odpovědi od Romana Staňka (formulář odeslal 21. května v 19:09), druhé vygenerované číslo bylo 4916, které patřilo Markovi Hruškovi (formulář odeslal 31. května ve 13:59).

 • 1. místo: Roman Staněk – Samsung Galaxy S4 v černé barvě (black mist)
 • 2. místo: Marek Hruška – Samsung Galaxy S4 v černé barvě (black mist)

Oběma výhercům gratulujeme! V následujících hodinách budou kontaktování na uvedených e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

13 komentářů

 1. kopi.hop (neregistrovaný)

  a ja zase nic :(

 2. David (neregistrovaný)

  nejsi sám , kdo nevyhrál :P :D

 3. Tomáš (neregistrovaný)

  já ani nevim že nějaké souteže začínaj jvždicky vidim jen že končej :d

  • Tomáši, tuhle soutěž jsme pravidelně promovali na sociálních sítích i tady na homepage webu; to opravdu nešlo přehlédnout :)

 4. tonemyslíšvážně (neregistrovaný)

  Všichni jste vyhrát nemohli ;D

 5. WaM77 (neregistrovaný)

  Kolik lidí se zůčatnilo?

 6. abc (neregistrovaný)

  shiiiiiiiiiiiiit

 7. johny (neregistrovaný)

  Těsně! :D

 8. Než čekat na výhru, tak si radši počkám a koupím jej až bude stát cca to samé co jetý SGS III :D

 9. Sykys.D (neregistrovaný)

  Sice jsem nevyhrál, samozřejmě že mě to štve asi jako všechny ostatní co nevyhráli, ale nevidím to zas tak černě… ale počkám si na další soutěž (pokud nějaká bude – doufám, že ANO)… nejradši bych si zasoutěžil o SONY Xperii Z :)

 10. Gratuluji vyhercum, mate to snadne, protoze ja nikdy nic nevyhraju :D

 11. nikko (neregistrovaný)

  gratulace výhercům! škoda že jsou na smartmánii soutěže tak primitivní, že se jich zúčastní s prominutím kdejaký vemeno.. kdyby bylo něco těžšího, tak je hned šance na výhru vyšší

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).