Domů » Bleskovky » Vyhlášení 7. kola narozeninové soutěže o Xiaomi Mi 3 a další příslušenství

Vyhlášení 7. kola narozeninové soutěže o Xiaomi Mi 3 a další příslušenství

Další kolo naší narozeninové soutěže je za námi! Od 12. zaří jste mohli soutěžit o chytrý telefon Xiaomi Mi 3 a další příslušenství. Ceny do soutěže věnoval internetový obchod Xiaomi-store.cz.

 

A na které tři výherce se štěstí usmálo tentokrát?

1. cenu, chytrý telefon Xiaomi Mi 3 vyhrává Luboš Petrák, jehož správná odpověď dorazila 1234. v pořadí. 2. cenu, Xiaomi PowerBank s kapacitou 10 400 mAh vyhrává Roman Král, jehož správná odpověď dorazila 599. v pořadí. 3. cenu, Xiaomi špuntová sluchátka získává Vladislav Jahoda, jehož správná odpověď dorazila 999. v pořadí.

 

Výhercům gratulujeme! Všichni již byli kontaktování na uvedených e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Pokud jste mezi výherci, zkontrolujte si pečlivě svou e-mailovou schránku. Pokud od vás neobdržíme odpověď (e-mail s adresou pro zaslání výhry) do 48 hodin, vaše výhra připadne dalšímu účastníkovi v pořadí.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).