Domů » Články » Vydělat si peníze díky telefonu nebylo nikdy jednodušší

Vydělat si peníze díky telefonu nebylo nikdy jednodušší

Je konec roku 2017 a peníze jsou všude okolo nás. Takřka vše, co chcete či potřebujete, stojí peníze. Dnes více než kdy jindy předtím platí přísloví, že zadarmo ani kuře nehrabe.

Ale kde máte pořád ty peníze brát? Někdo je fotbalista, někdo herec, někdo kuchař a někdo pracuje ve fabrice. Tak to prostě je. Ale ať už se jedná o kohokoli, všichni mají možnost výdělku, nebo jen přivýdělku, a to z pohodlí domova pomocí počítače a nebo smartphonu.

Jsem si jistý, že o tomto fenoménu slyšelo už mnoho z Vás.  Ano, skutečně existují možnosti, jak si vydělat peníze jen za pomocí vašeho chytrého telefonu. Ale stojí to vůbec za to?

Inspektorská aplikace: BeMyEye

BeMyEye je jedna z aplikací, které vám s vyděláváním mohou pomoci. Popravdě bychom měli říci spíše s přivýdělkem, ne s vyděláváním. Díky této aplikaci si totiž můžete reálně vydělat tak 100 – 300 Kč denně.

Ano, chápu, není to moc. Ale pro studenty, nebo lidi, kteří prostě nemají do čeho píchnout, je to lepší, než nic

A jak že BeMyEye vlastně funguje?

S aplikací BeMyEye se dostáváte do role inspektora potravin. Dobře, možná to trochu přeháním, ale čtěte dál.

Tato aplikace po vás vyžaduje, abyste chodili po obchodech a fotili regály s potravinami a jinými produkty. Kromě samotného focení je důležité i zapisovat, na kterých regálech se co nachází. Za každý takový splněný úkol, což zabere tak 10 minut, na vás čeká odměna ve výši až 250 Kč.

Nehledejte v tom nic složitého, firmy prostě chtějí vědět, zda se jejich produkty v obchodech skutečně nachází. A vy jim, za malou úplatu, můžete s tímto průzkumem pomoci. Peníze Vám přijdou jednoduše na PayPal pár hodin po tom, co úkol splníte.

Aplikace jako pomocník investorů: OpceBinarni.com

Pokud si ale chcete přivydělat s pomocí vašeho telefonu, do žádného obchodu fotit regály ve skutečnosti chodit nemusíte. Stáhněte si druhou z tohoto seznamu aplikací a dozvíte se více.

Aplikace OpceBinarni.com – Binární opce je stvořena za účelem naučit Vás obchodovat na burze. Aplikace je plná článků, tipů a triků a návodů k obchodování.

Že nejste žádný matematický génius? Že nemáte vystudovanou Vysokou školu ekonomickou? To přeci nevadí. Obchodování s reálnými aktivy nebylo nikdy jednodušší. S aplikacemi, které jsou v této appce od tvůrců Finex.cz představeny, to zvládne úplně každý a to během pár desítek minut.

Není třeba ohánět se ani žádným extrémně vysokým kapitálem. Začít se učit můžete hned a zdarma. Pokud byste se ale rozhodli a přeci jen si chtěli opravdu vyzkoušet obchodování tzv. naostro, vystačíte si i s pár stovkami korun.

Aplikace se automaticky aktualizuje a učební články můžete číst neustále, ať už jste kdekoli. Naučit se obchodovat můžete tedy už za pár dní.

IQ Option: Opravdová burza ve vašem telefonu

Ať už vlastníte telefon s operačním systémem Android nebo iOS, investovat můžete během pár minut.

Jak už jsme předeslali o trochu výše, na vaše telefony existuje spousta aplikací, které vás spojí s reálným burzovním světem. Ať už chcete obchodovat binární opce, forex, nebo digitální kontrakty, všechny tyto možnosti vám nabízí jedna aplikace.

Aplikace IQ Option je mezi brokerskými aplikacemi skutečně ta nejlepší. Možná právě proto je na AppStore a Google Play i nejlépe hodnocená.

Jak můžete vidět výše, investovat – a vydělávat – peníze na reálných trzích není nic složitého. Prostě se přihlaste a klikněte na tlačítko růst (call) nebo pokles (put).

Řídit či neřídit, to je, oč tu běží

Jsem si jistý, že znáte mobilní aplikace jako třeba Uber, Taxify či Liftago. I díky těmto aplikacím si můžete přijít na nemalé peníze.

Ovšem už je k tomu potřeba mít i auto, řidičský průkaz, atp. Pokud to všechno ale máte a i tak nemůžete sehnat své místo na pracovním trhu, co takhle vyzkoušet řízení?

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.