Domů » Bleskovky » Vybrali jsme pro vás deset nejlepších wallpaperů z letu Falcon Heavy

Vybrali jsme pro vás deset nejlepších wallpaperů z letu Falcon Heavy

V úterý jsme mohli sledovat, jak společnost SpaceX opět posunula hranice dobývání vesmíru, když úspěšně dopravila do vesmíru elektromobil Tesla za využití Falconu Heavy, největší rakety současnosti.

SpaceX tvoří historii, start největší rakety světa se povedl téměř na jedničku

Z události vznikla kromě videí, která jste jistě již viděli, také spousta opravdu povedených fotografií, z nichž jsme vybrali deset, které mohou posloužit jako wallpaper pro váš počítač. Soubory v plném rozlišení lze stahovat z tohoto odkazu vedoucího na Google Disk, níže přidáváme malou ochutnávku.

Pokud by vám náš výběr nestačil, určitě se podívejte také na Flickr SpaceX, kde společnost zveřejňuje fotografie ze všech svých misí.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Diskuze k článku

  1. Já si vybral tento:
    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).