Domů » Bleskovky » Vtipná soutěž Samsungu: Vydržte se dívat 60 minut a Galaxy S4 je vaše (video)

Vtipná soutěž Samsungu: Vydržte se dívat 60 minut a Galaxy S4 je vaše (video)

Samsung se v Zürichu rozhodl vyzkoušet netradiční reklamní kampaň, do které se mohl zapojit každý a při troše štěstí následně získat zadarmo chytrý telefon Samsung Galaxy S4. Stačilo se postavit na požadované místo a 60 minut sledovat displej telefonu. Díky chytré funkci SmartPause „es-čtyřka“ poznala, když soutěžící uhnul pohledem a tím jeho šance na výhru skončila, respektive divákovi se během času sledování načítala sleva na Galaxy S4 v procentech; pokud se tedy vydržel dívat na displej 30 minut, získal slevu 50 procent.

 

Vydržet 60 minut se samo o sobě může zdát velmi jednoduché, nicméně Samsung si pro vytrvalce připravil nejrůznější zpestření, která měla za úkol jediné – odvést pozornost. Více už nebudeme prozrazovat a raději vás odkážeme na video z akce. Povedené, co říkáte? :)

All eyes on the S4

Tip – přečtěte si naši podrobnou recenzi Samsungu Galaxy S4

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. kidal5 (neregistrovaný)

    Tahle soutěž má výbornej nápad. Jenom škoda, že se to asi nedostane k nám… :/

  2. Tom (neregistrovaný)

    Autor to trošku pomotal :) Podle popisu videa od Samsungu dostal „divák“ tolik procent slevu, kolik procent z té hodiny dokázal vydržet neuhnout očima.. Tj. když po půlhodině uhnul pohledem, dostal 50% slevu.. A za celou hodinu rovnou celý telefon :)

  3. Johny (neregistrovaný)

    Parádní soutěž ale tenhle typ hudby už mi neskonale se*e!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).