Domů » Bleskovky » Vše, co jste chtěli vědět o novém Galaxy Note: už v 17:00 na SMARTmanii

Vše, co jste chtěli vědět o novém Galaxy Note: už v 17:00 na SMARTmanii

Samsung dnes v podvečer představí nové a dlouho očekávané zařízení z rodiny Galaxy Note. Tisková konference se tentokrát uskuteční v New Yorku a začíná v 17:00 našeho času.

Samsung Galaxy Note8

My jsme už ale měli možnost vyzkoušet si novinku s předstihem a úderem sedmnácté hodiny, kdy teprve bude začínat přenos z New Yorku, se na SMARTmanii můžete těšit na podrobný článek s prvními dojmy a videopohled. Budeme pro vás mít také informace o ceně a dostupnosti, tak nás rozhodně nezapomeňte sledovat :-)

Video stream tiskové konference

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Uvadzacia cena Note 8 je 999€. Na CZK tipujem 26 199,-. Dostupnost uz viem tiez a este tento tyzden budem mat kus na testovanie.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).