Domů » Bleskovky » VSCO Cam: Populární aplikace na úpravu fotografií je nově dostupná pro Android

VSCO Cam: Populární aplikace na úpravu fotografií je nově dostupná pro Android

Pro iOS se nabízí řada povedených aplikací zaměřených na fotografování, jednou z nich je i VSCO Cam, která si získala širokou oblibu i mezi uživateli Instagramu, a to převážně díky širokým možnostem úprav fotografií. Nově je teď dostupná i pro Android a drží se stejné filosofie jako na iOS.

Možná až moc, jelikož aplikace vypadá jako přímý port verze pro jablečná zařízení, včetně uživatelského rozhraní. Pro nováčka tak může být ovládání trochu matoucí. Pochvalu si nezaslouží ani užití vlastního menu pro sdílení obsahu, které zaostává za standardní nabídkou pro sdílení v Androidu. Nepříjemné je také nekonzistentní chování tlačítka zpět.

Pokud se podíváme na funkce aplikace, nalezneme zde řadu možností na zlepšení fotografií, ale jedná se převážně o různé filtry, které se aplikují na původní obrázek. Způsob provedení se však tváří více profesionálně než běžné filtry v Instagramu. Aplikaci jsem zkoušel na LG G2 a během krátkého používání jsem zaznamenal občasné zaseknutí, nebo delší načítání. Doufejme, že podobné problémy budou v dalších verzích odstraněny. VSCO Cam je dostupná na Google Play Store pro zařízení s Androidem 4.0 a novějším. Samotné stažení je zdarma, ale můžete si přímo v aplikaci dokoupit nová rozšíření. 

Odkaz na Google Play

David Podzimek

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments