Domů » Bleskovky » Voděodolný Samsung Galaxy S4 Active na prvním renderu

Voděodolný Samsung Galaxy S4 Active na prvním renderu

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že Samsung připravuje odolnou variantu své současné vlajkové lodi – modelu Galaxy S4. Model s označením Active by měl nabídnout stejné parametry jako Galaxy S4, k tomu by však měla přibýt odolnost vůči vniknutí kapaliny a prachu (IP57). O zobrazování se opět postará pětipalcový Super AMOLED displej s fullHD rozlišením.

 
Samsung Galaxy S4 Active na oficiálním snímku ve variantě pro amerického operátora AT&T

 

Rozdíl v designu a zpracování je patrný na první pohled. Galaxy S4 Active pod displejem nabídne trojici klasických tlačítek a zadní kryt s boky telefonu budou vyrobeny z jednoho kusu hliníku. V červené variantě, která se už v minulosti objevila na internetu, vypadá hliníkový kryt velice pěkně a lze očekávat, že se dočkáme i dalších barevných kombinací.

Na internet se nyní dostal oficiální render smartphonu ve variantě pro amerického operátora AT&T. Tipujeme, že oficiálního představení evropské varianty bychom se měli dočkat 20. června na speciální akci Samsungu, která se uskuteční v Londýně.


Starší fotografie s červenou verzí Galaxy S4 Active

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.