Domů » Bleskovky » Voděodolný Samsung Galaxy S4 Active na prvním renderu

Voděodolný Samsung Galaxy S4 Active na prvním renderu

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že Samsung připravuje odolnou variantu své současné vlajkové lodi – modelu Galaxy S4. Model s označením Active by měl nabídnout stejné parametry jako Galaxy S4, k tomu by však měla přibýt odolnost vůči vniknutí kapaliny a prachu (IP57). O zobrazování se opět postará pětipalcový Super AMOLED displej s fullHD rozlišením.

 
Samsung Galaxy S4 Active na oficiálním snímku ve variantě pro amerického operátora AT&T

 


Rozdíl v designu a zpracování je patrný na první pohled. Galaxy S4 Active pod displejem nabídne trojici klasických tlačítek a zadní kryt s boky telefonu budou vyrobeny z jednoho kusu hliníku. V červené variantě, která se už v minulosti objevila na internetu, vypadá hliníkový kryt velice pěkně a lze očekávat, že se dočkáme i dalších barevných kombinací.

Na internet se nyní dostal oficiální render smartphonu ve variantě pro amerického operátora AT&T. Tipujeme, že oficiálního představení evropské varianty bychom se měli dočkat 20. června na speciální akci Samsungu, která se uskuteční v Londýně.


Starší fotografie s červenou verzí Galaxy S4 Active

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kasp1k
Anonym
Kasp1k

Takže senzorová tlačítka, do kterých nemá kapalina jak vniknout, vyměníme za klasická, u kterých je větší problém voděodolnost řešit? Ten kdo si to takhle objednal, musí být velice inteligentní, nebo rád přidělává práci a náročnost na výrobu výrobku :D

mino
Anonym
mino

U Xcover modelov s nimi nikdy nebol problem. A narozdiel od senzorových reagujú vždy keď chceš ty.

Noone (neregistrovaný)
Anonym
Noone (neregistrovaný)

A co když to bude chtít ovládat pod vodou chytráku, to by se senzorovýma nešlo

mino
Anonym
mino

Vyzerá lepšie než klasická S4. Snaď bude viac farebných variant.