Domů » Bleskovky » Voděodolný Samsung Galaxy S4 Active na prvním renderu

Voděodolný Samsung Galaxy S4 Active na prvním renderu

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že Samsung připravuje odolnou variantu své současné vlajkové lodi – modelu Galaxy S4. Model s označením Active by měl nabídnout stejné parametry jako Galaxy S4, k tomu by však měla přibýt odolnost vůči vniknutí kapaliny a prachu (IP57). O zobrazování se opět postará pětipalcový Super AMOLED displej s fullHD rozlišením.

 
Samsung Galaxy S4 Active na oficiálním snímku ve variantě pro amerického operátora AT&T

 

Rozdíl v designu a zpracování je patrný na první pohled. Galaxy S4 Active pod displejem nabídne trojici klasických tlačítek a zadní kryt s boky telefonu budou vyrobeny z jednoho kusu hliníku. V červené variantě, která se už v minulosti objevila na internetu, vypadá hliníkový kryt velice pěkně a lze očekávat, že se dočkáme i dalších barevných kombinací.

Na internet se nyní dostal oficiální render smartphonu ve variantě pro amerického operátora AT&T. Tipujeme, že oficiálního představení evropské varianty bychom se měli dočkat 20. června na speciální akci Samsungu, která se uskuteční v Londýně.


Starší fotografie s červenou verzí Galaxy S4 Active

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. Kaspik (neregistrovaný)

  Takže senzorová tlačítka, do kterých nemá kapalina jak vniknout, vyměníme za klasická, u kterých je větší problém voděodolnost řešit? Ten kdo si to takhle objednal, musí být velice inteligentní, nebo rád přidělává práci a náročnost na výrobu výrobku :D

  • U Xcover modelov s nimi nikdy nebol problem. A narozdiel od senzorových reagujú vždy keď chceš ty.

 2. Noone (neregistrovaný)

  A co když to bude chtít ovládat pod vodou chytráku, to by se senzorovýma nešlo

 3. Vyzerá lepšie než klasická S4. Snaď bude viac farebných variant.

 4. Michal Dvořák (neregistrovaný)

  MUST HAVE !!! už se těším až vyjde … nádhera toto !!!

 5. A to jsem chtěl tu xperii.Tohle musím mít

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).