Vodafone zlevňuje: Tarif Roaming na den vyjde v létě na 69 Kč na den

Operátor Vodafone nabídne od 1. července výhodnější nabídku roamingu pro své zákazníky cestující v zemích Evropské unie a dalších zemích v zóně 1. Tarif Vodafone Roaming na den budou zákazníci moci využívat o třicet korun levněji než nyní, tedy za jednorázový poplatek 69 korun na den. Za tuto cenu mají zákazníci k dispozici své volné minuty a SMS, jako kdyby byli doma. V rámci poplatku mohou využívat také data až do výše 100 MB za den.

 

V případě, že zákazníci používají některý z neomezených tarifů, mohou volat a SMSkovat i v zahraničí neomezeně. Příchozí hovory jsou v rámci tarifu Roaming na den zdarma. Tento tarif mohou využít zákazníci, kteří používají Red tarify, Tarif na míru, Férový tarif či tarif Start. Tarif Red Premium již roaming v zóně 1 zahrnuje.  Kromě toho Vodafone také od 1. července 2014 snižuje ceny roamingu v Evropské unii u tarifu Vodafone World Roaming. Snížení se týká odchozích a příchozích volání, SMS, MMS a datového připojení. 

Nové ceny tarifu Vodafone World Roaming

Při volání s tarifem Vodafone World Roaming z Evropské unie (zóny 1) do zemí mimo Evropskou unii (mimo zónu 1), zůstávají ceny beze změny. Tarif Vodafone World Roaming je určen především pro zákazníky, kteří volají a píší méně a datové připojení využívají minimálně. Pro zákazníky cestující v EU a dalších zemích v zóně 1, kteří chtějí svůj telefon využívat stejně jako doma, je nejvýhodnější právě tarif Vodafone Roaming na den.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentáře

  1. veigy (neregistrovaný)

    Jsem rád jakým směrem se momentálně ubírají ceny roamingu a těším se na prosinec 2015. I přes letošní předsezonní zlevnění mi stále na Slovensku přijde výhodnější koupit O2SK kartu s kreditem :)

  2. Štěpán (neregistrovaný)

    Dobrý den, jak je to prosím Vás s voláním a internetem na Slovensko? Někde jsem se dočetl, že jsou služby stejné jako u nás v ČR (tj. je jedno jestli zavolám do Bratislavy nebo Prahy – za stejnou cenu)

  3. veigy (neregistrovaný)

    Roaming je zrušený pouze ze strany O2 SK, čili s SK SIM můžete volat do Čech za normální cenu, ale z ČR na SK je to za roamingovou cenu.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *