Domů » Články » Vodafone zatraktivnil tarify. Rodinám přidal 8 GB dat a představil novinky Home a Office

Vodafone zatraktivnil tarify. Rodinám přidal 8 GB dat a představil novinky Home a Office

Vodafone myslí na rodiny a rozdává jim nejen mobilní data navíc. Za stejnou cenu nabízí rodinám více služeb. Avšak nepřilepší si pouze noví zákazníci, výhod se dočkají automaticky i ti stálí. Co vše si operátor připravil pro majitele Red+ tarifů?

Není často zvykem, aby mobilní operátoři zatraktivňovali tarify, přidávali mobilní data a nezvedali ceny. Vodafone je ale nyní výjimkou, která potvrzuje pravidlo a umožňuje nově ušetřit s tarify až 2 197 Kč. Operátor nabízí více dat, pevný internet a dva balíčky Vodafone Pass k tomu.

Více dat, stejná cena. To jsou „nové“ tarify Red+

Rodinné tarify Red+ od Vodafone dostaly o 8 GB dat více, z původních balíčků od 2 do 42 GB dat tak lze vybírat balíčky od 10 do 50 GB dat. Cena je ale neměnná, zatímco ještě do poloviny února letošního roku za základní rodinný tarif Red+ zákazníci zaplatili 1 499 Kč a získali pouhá 2 GB dat, dnes už za tu samou cenu mohou prosurfovat až 10 GB.

Kromě rodinných tarifů do skupiny Red+ patří i firemní tarify Business, ty získaly 7 GB dat navíc. V nabídce jsou tak nově Business Red+ s datovými balíčky od 20 do 50 GB dat za stejnou cenu jako doposud, tedy od 1 999 Kč do 2 499 Kč.

Vylepšené tarify

Tarif Data Cena
Red+ 10 GB 1 499 Kč
Red+ 20 GB 20 GB 1 999 Kč
Red + 50 GB 50 GB 2 499 Kč
Business Red+ 10 GB 1 499 Kč
Business Red+ 20 GB 20 GB 1 999 Kč
Business Red+ 50 GB 50 GB 2 499 Kč

Doposud stálo navýšení o 8 GB dat 1 600 Kč

Vodafone v únoru rozdal až 8 GB dat navíc zcela zdarma, přitom doposud bylo nutné za tu stejnou porci dat zaplatit nemalé sumy. Ti zákazníci Red+ tarifů, kteří chtěli přidat 4 GB dat, si museli připlatit 799 Kč, za 8 GB dat už rovných 1 600 Kč.

Nyní už jen nesmí zákazníci zapomenout na úpravu služby DataStrop. Pokud chtějí využívat více dat, je nutné si „datový limit“ navýšit.

Nové tarify Red+ Home a Office jsou pro rodiny i firmy

Jen data navíc Vodafone nerozdává. V rámci únorových novinek si operátor připravil i zcela novou nabídku v podobě balíčků Red+ Home a Red+ Office.

Tarify jsou určeny pro domácnosti a firmy a nabízí úsporu necelých 600 Kč, možnost využití až pro 4 čísla, neomezené volání a zasílání SMS, balíčky Social Pass a Chat Pass, pevný internet s rychlostí 20 Mbit/s a 20 až 50 GB dat.  Zákazníci, kteří si zvolí méně dat, zaplatí 1 999 Kč měsíčně, tarif s více daty pak stojí 2 499 Kč měsíčně.

Vodafone myslí na každého zákazníka zvlášť

Kromě Red+ Home tarifu mobilní operátor Vodafone představil i Red Home. Ten je určen pouze jednomu zákazníkovi, který tak získá 5 GB dat, neomezené volání a zasílání SMS, pevný internet a dva balíčky Vodafone Pass, to vše za cenu 1 777 Kč.

Tarif Red Home je vylepšeným tarifem Red Naplno 5 GB, který stojí 777 Kč. Díky službám navíc ale zákazník s novinkou Red Home ušetří každý měsíc 200 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.