Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Vánoční nadílka od Vodafone: 2x 100 GB dat, HBO TV Go na 2 měsíce a 3 dny v roamingu

Vánoční nadílka od Vodafone: 2x 100 GB dat, HBO TV Go na 2 měsíce a 3 dny v roamingu

Vodafone dnes na tiskové konferenci v Praze představil bonusy, které svým zákazníkům zdarma nabídne v rámci vánoční nabídky. Všechny dárky operátor zabalil do své mobilní aplikace Můj Vodafone, kde budou dostupné od 15. listopadu do 15. ledna příštího roku.

Nabídka je určená pro nové i stávající zákazníky Vodafonu, stačí pouze vlastnit smartphone a stáhnout si aplikaci Můj Vodafone. Zájemci, kteří chytrý telefon nemají, mohou využít zvýhodněné nabídky telefonů pro loajální zákazníky a dárky si v aplikaci vyzvednout kdykoli ve výše zmíněném období. Stávající uživatelé aplikace Můj Vodafone dosáhnou na dárky po aktualizaci na vánoční verzi.

Nabídka pro zákazníky s tarifem

 • 2x 100 GB zdarma od data aktivace – od 15. 11. 2015 do 15. 1. 2016 včetně si každý zákazník s tarifem může aktivovat balíček ke stávajícímu datovému tarifu a získat 100 GB dat. Balíček je platný 31 dní od aktivace. Celkem je možné jej využít 2x, poprvé v aktuálním a poté ještě v následujícím zúčtovacím období.
 • HBO GO na 2 měsíce jako dárek   od data aktivace a po registraci, do které Vodafone zákazníka přesměruje z aplikace Můj Vodafone, může každý televizní fanoušek začít využívat HBO GO, ať už v aplikaci, počítači, TV anebo tabletu. Podporována je také Apple TV.
 • Vodafone roaming na den třikrát měsíčně zdarma po dobu 3 měsíců od data aktivace – pokud dojde k aktivaci například 15. 1. 2016 bude moci zákazník roaming Evropa/svět využívat až do poloviny dubna, maximálně však devětkrát.

Video: Takto bude vypadat představení dárků v mobilní aplikaci Můj Vodafone

Nabídka pro zákazníky s předplacenou kartou

 • 2x 100 GB zdarma v období od 15.11.2015 do 15.1.2016 – získá v aplikaci Můj Vodafone každý zákazník, který využívá předplacený datový balíček ke kartě. Celkem je možné jej využít 2x, poprvé v aktuálním a poté ještě v následujícím zúčtovacím období.
 • HBO GO na 2 měsíce jako dárek – od data aktivace a po registraci, do které Vodafone zákazníka přesměruje z aplikace Můj Vodafone, může každý televizní fanoušek začít využívat HBO GO, ať už v aplikaci, počítači, TV anebo tabletu. Podporována je také Apple TV.
 • Sleva 50 % na balíček Komplet v síti s obnovováním po měsíci na půl roku od data aktivace – tato sleva je platná 6 měsíců za předpokladu, že si zákazník balíček podrží aktivní po celou dobu 6 měsíců; tedy balíček se nezruší např. z důvodu nízkého kreditu apod. Slevu bude možné aktivovat po celé vánoční období, tedy od 15. 11. 2015 do 15. 1. 2016

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. veigy (neregistrovaný)

  Jestli jsem to pochopil dobře, tak 100GB limit je pouze na 31 dní od doby aktivace. Tedy nikoliv jako loni, kdy byl neomezený internet přes celé Vánoce…

  • mannik (neregistrovaný)

   no právě si myslím, že je to dost podobné. Podle mě se při aktivaci jakéhokoliv balíčku na internet nastaví fup 100 gb, tudíž pokud si objednáte ty balíčky 2, tak byste měl mít 100 na měsíc.

   No samozřejmě je to jen moje doměnka, nikde to není uvedené.

   no a když jsem u toho, tak musím říct, že minulý rok to taky přý nebylo neomezené. Někteří lidé, co vyčerpali více než 50 gb prý měli taky zpomalení.

 2. Iggy (neregistrovaný)

  Kdyby dali gratis 1GB na měsíc na celý rok, tak jo, ale 100GB dat jednorázově je na nic.

  • Pipa (neregistrovaný)

   Vždyť to není povinné, takže klídek. Já osobně to využiju, na chajdě přes vánoce nebudu muset prcky omezovat – za mě paráda.

 3. Václav Tomis (neregistrovaný)

  Já se domnívám ,.že by Vodafon měl dlouholetým např. 20 a více let zákazníkům darovat oněch 100 GB na celý rok .
  To by byl dárek ,který by si zaslouzili .
  Nyní jsem četl v Globusu ,že budou nějaké slevy,ale nic mi zatím nebylo nabídnuto ., četl jsem špatně ?
  S popzdravem a hodně úspěchů do mnovho rolku přeji .

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel