Domů » Bleskovky » Vodafone upravil neomezené tarify. Jsou nejvýhodnější na trhu

Vodafone upravil neomezené tarify. Jsou nejvýhodnější na trhu

Vodafone dnes představil novou podobu neomezených datových tarifů pro jednotlivce. Reaguje tak na na nabídky konkurenčních operátorů T-Mobile a O2. Nové tarify budou platit od 1. listopadu a při kombinaci s pevným internetem operátor neomezená data v mobilu nabídne za příjemných 799 Kč/měsíc včetně DPH.

Vodafone

Další novinkou je tarif s neomezenou rychlostí mobilních dat.  Do třetice operátor navýšil data u Red tarifů.  Konkrétně za stejnou cenu, tedy 799 Kč měsíčně zákazník s tarifem Red získá 15 GB mobilních dat. Pro úplnost a lepší orientaci přidáváme kompletní ceník tarifů Vodafone, který začne platit od příštího měsíce.

Vodafone tarify
Nová podoba tarifů od Vodafonu

Neomezeně pro jednotlivce s pevným internetem

Uživatel pevného internetu nově pořídí tarif s neomezeným daty za 799 Kč. Pevné připojení startuje na 399 Kč. Za 1198 Kč tak zákazník získává neomezený mobilní i pevný internet, volání a SMS. Tato nabídka bude dostupná od 1. 11. do 31. 1. 2020.

Neomezený tarif pro náročné

Samostatná SIM s neomezenými daty i rychlostí jejich stahování, s neomezeným voláním i SMS, 1000 minut volání do zahraničí a s roamingem ve světě na týden zdarma vyjde na 1799 korun měsíčně. S pevným internetem vyjde neomezená SIM na 1597 korun měsíčně. V dalších tarifech pak výrazně narostl objem mobilních dat.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
b-i-k-e-r
Anonym
b-i-k-e-r

Celkem chyba je „nutnost“ (nebo aspon nenapadne vnucovani) toho jejich pevneho Internetu, cehoz si jsou vedomi a proto to tam pisou pekne uprostred nenapadne sedym pismem…hodilo by se tam take doplnit, ze 399 je MINIMALNI CENA!!!, za kterou clovek dostane zakladni tarif s „AZ“ 20Mbps, pouzitelne tarify jsou tedy samozrejme drazsi, o uploadu (to je jako kdyz jsem se snazil presvedcit zenskou obchodni cestujici, ze jeji tarif 400/10, co se mi snazila prodat je uplne na prd a ona jen opakovala naucenou frazi ze je to prece 400Mbit! a ze ani nestacim lusknout prsty nez se mi nacte Facebook!!!) nebo… Číst vice »

b-i-k-e-r
Anonym
b-i-k-e-r

A pritom jsem cilovka…pristi rok se asi budu vracet do CR s celou rodinou a na nejaky takovy tarif bych se mozna nechal i ukecat, protoze budu potrebovat vic SIMek a i ten pevny Internet…

…budu si asi muset pred navratem cvicne otestovat, kolik ted tak mesicne protaham dat (mam „neomezeny“ tarif, tak ani nevim), ale nevim, jak by se testovalo omezeni na 10Mbit…=)