Domů » Bleskovky » Vodafone UK: Galaxy S III s úpisem na dva roky zdarma

Vodafone UK: Galaxy S III s úpisem na dva roky zdarma

Britský Vodafone spustil speciální stránku, na které si zájemci mohou předobjednat nedávno představený Samsung Galaxy S III v 16GB nebo 32GB variatně. Na výběr mají z modré a bílé verze, přičemž při objednávce 16GB modelu s úpisem na 24 měsíců a měsíčním poplatek za paušál ve výši 42 GPB (zhruba 1 300 Kč) získají Galaxy S III zcela zdarma.

 

Tarif nabízí neomezené textové zprávy, 900 minut do všech sítí a datový tarif s 2GB limitem. Při předobjednávce si navíc můžete zdarma stáhnout 100 hudebních skladeb z hudebního obchodu Vodafonu. Zájemci by měli telefon obdržet na konci května.

Samsung Galaxy S III: Videopohled a první dojmy (živě z Londýna)

Galaxy S III se objeví také v nabídce tuzemského Vodafonu (zřejmě v průběhu června), cena zatím stanovena nebyla, ale odhadujeme, že by se ve volném prodeji měla pohybovat lehce pod hranicí 15 000 Kč.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

17 komentářů

 1. Tak to bych bral všema deseti :) Luxusní tarif a MT zdarma no neber to. Ale v ČR bude zas velký hov**!

 2. O takovem tarifu se nem u zdejsich zlodeju a nenazrancu muze jenom zdat…

 3. A to ještě ti naši zlodějští operátoři mají tu drzost tvrdit nám, že tarify u nás jsou srovnatelné se zahraničím.

  Radši tyhle zprávy snad číst ani nebudu, akorát mě to vždycky naštve :-(

 4. KAREL (neregistrovaný)

  francouze FREE k nam aby ti nasi 3 zlodeji tahli kde patri , vime kde ze ? do pr…

 5. Za 41, resp. 46 libier mesacne, tomu hovorite zadarmo?

 6. Jakýkoliv tarif je už nevýhodný, já už před rokem přešel na předplacenku u O2, kde mám minutu za 3,50 a internet za 20kč a pozor, žádný fup mi neuplatňují, jediný co musím udělat je pravidelně dobít ua tři stovky.

 7. Keni (neregistrovaný)

  Nene, u nás bude jistě skoto to samé. Ale jen za těch 1300CZK dostaneš tak 1\3 služeb a telefon nebude zdarma, ale maximálně tak o 1\3 levnější, než ceníková předražená cena. Prostě naprosto spravedlivě v rámci počínání našich operátorů budeš mít o 1\3 méně služeb a imaginární 1\3 slevu. NO NEBER TO.

  Takže si zase pořídím tarif bez úvazku a koupím nějakou šedivku bez datace za přibližně stejnou cenu, jako je ta dotovaná.

 8. Dan (neregistrovaný)

  Do ulic šup šup :-D Na internetu je hrdina kdokoliv :-)

 9. Adam (neregistrovaný)

  Schválně bychom měli napsat do Vodafone CZ jestli plánuji stejnou výhodou nabídku jako anglickéj bráška nebo nám nabídnou daleko „lepší“.

 10. Ha … tak tohleto se mi fakt líbí ! cena zatím stanovena nebyla, ale odhadujeme, že by se ve volném prodeji měla pohybovat lehce pod hranicí 15 000 Kč, a přitom ho třeba takový Sunnysoft ještě minulý týden nabízel jako předběžnou cenu právě za těch 15 000 Kč, a dnes už za 15 490,- Kč !!!

 11. Charlie (neregistrovaný)

  Ale čemu se tu divíte? Apple iPhone se ve státech a za kanálem prodává výhradně na roční smlouvu, která je nejméně 50 doláčů nebo liber. Ve volném prodeji je iPhone neprodejný telefon, ostatně zkuste se tam projít po kšeftech a zjistit jeho dostupnost bez dotace. I pro amíky je nedotovaný iPhone tak drahý, že je o něj nulový zájem.

  • Já tedy nevím, proč implicitně zmiňuješ iPhone (Applefobie?), ale to je např. 100$ rozdíl např. mezi HTC One X a iPhone 4S tak velký rozdíl, že iPhone je neprodejný (nulový zájem) zatímco o něco levnější HTC je na tom úplně jinak? To si fakt myslíš, že těch 100 babek bude tak rozdělující trh na neperodejné/prodejné? A pokud jsem pochopil, ofic. cena HTC je 730, takže je dokonce dražší… Celé mi to od tebe přijde jako dost fandovský příspěvek…

 12. Jiří Hanč

  A to jste (možná) neviděli nabídku Three:

  2k minut + 5k minut do Three, 5k SMS a data bez FUPu za £35 na 2 roky (s S3) :)

  Na druhou stranu, já jsem u Three měl docela problémy se stabilitou připojení…

 13. njn za chvíli bude levnější rooming od zahranicniho operatora nez tuzemske tarifi a pak trada

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).