Domů » Bleskovky » Vodafone spustil jarní soutěž. Hraje se o navýšení tarifu

Vodafone spustil jarní soutěž. Hraje se o navýšení tarifu

Operátor Vodafone včera spustil soutěž o navýšení tarifu. Výhody nejvyššího tarifu Red LTE premium s roamingem zdarma po celý rok si budou moci užívat tři šťastlivci, kteří si do 15. června v eShopu Vodafonu objednají tarif Red LTE nebo Red LTE super.

Třem šťastlivcům, které Vodafone vylosuje, bude pak místo objednaného tarifu na 1 rok aktivován nejvyšší tarif Red LTE premium. Ten obsahuje 10GB datový balíček a nově i roaming zdarma, což v době nadcházející dovolené jistě přijde vhod.

vodafone-letnany-3

Do slosování budou zařazeny všechny objednávky dokončené v eShopu Vodafonu do 15. 6. Vylosované výherce bude Vodafone kontaktovat do 17. 6. a tarif bude zákazníkům aktivován do týdne poté, co se Vodafone s výherci spojí. Za aktivaci služeb nezaplatí výherci navíc ani korunu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. Pišta (neregistrovaný)

  A já blbec včera přes infolinku uzavřel smlouvu na neomezený tarif + 1,5GB dat za 512,- Kč včetně DPH …

  • Mám neomezený tarif + 500 MB za 449 Kč a spokojenost, jen bych si klidně připlatila za vyšší data, na soutěž se můžu z vysoka vyprdnout :) manžel má neomezený tarif + 1,5 GB přes distributora Vodafonu za dokonce asi 479 včetně DPH ne-li méně :)

   • Pišta (neregistrovaný)

    Ironie, Sheldone… :)

    Mně ta cena kolem pětistovky za zmíněný tarif přijde fér. On by to dneska každý uhrovatý jouda chtěl pomalu grátis…

   • Ono úplně nejde o to, že by to lidi chtěli zadarmo, spíš ve srovnání s okolním světem (třeba s UK) toho máme za stejný nebo podobný peníze míň :)

    Aneb co dostanu u O2 za 22 GBP? Neomezenej tarif a 6 GB dat. To je 4x víc dat než dostanu u našeho O2 za podobný peníze. Nemluvě o pokrytí LTE…

   • Pišta (neregistrovaný)

    No jak říkám, mně ta cena teď přijde adekvátní.
    Ono, když srovnávat, tak v širším měřítku. Zkus si třeba v UK nechat naočkovat psa. To ti provětrá peněženku :)

   • Já pochopila, že to myslíte ironicky ;)

   • Pišta: Ano celkově je tam život dražší, to je samozřejmý. Ale tak proč tam nemaj dražší i tarify? :-)

   • Pišta (neregistrovaný)

    A jak to mám asi vědět?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).