Domů » Bleskovky » Vodafone Red+: 40 GB sdílených dat pro rodinu a malé firmy za 999 Kč

Vodafone Red+: 40 GB sdílených dat pro rodinu a malé firmy za 999 Kč

Vodafone dnes představil vylepšenou nabídku pro uživatele sdíleného rodinného tarifu Red+, se kterým lze využívat až 4 SIM karty. Novinkou je možnost navýšení datového balíčku ze stávajících 2 GB na rovných 40 GB. Sdílená data může správce RED+40 GB účtu libovolně rozdělit mezi členy rodiny tak, aby už nemuseli hledat Wi-Fi a mohli být jednoduše stále online. Zvětšení datového balíčku k RED+ bude možné aktivovat ve všech prodejnách, na zákaznické lince nebo na internetu (pravděpodobně od dnešního odpoledne nebo od zítřka).

Vodafone

Čtyři sdílené neomezené tarify Red+40 GB nabízí Vodafone ve verzi pro rodiny i malé podnikatele. Za jednu cenu získá zákazník čtyři neomezené tarify a už nikdy nemusí řešit dobíjení kreditu nebo nečekané výdaje za volání a SMS. Cena kompletního řešení RED+40 GB je po přičtení 40 GB dat za 999 Kč celkem 2 499 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

  1. To se pos*rali v kine. Za tyto penize to koupi jenom blazen. Neomezeny tarif s 20GB (slovy dvacet) lze od Vodafonu mit za necele ctyri stovky, akorat clovek nesmi byt liny si to z nich vykopat.

    • Jak liny vykopat? Myslis, ze jsi jediny, ktery to zkusil? Tobe to vyslo, mne a mnoha dalsim ne. Proste se odmitali bavit. Dokonce jsem jim dal k telefonu cloveka, ktery to ma podobne jako ty a dostal „jemne napomenuti“, aby takove veci nesiril dal. Tak mi prozrad svuj trik :-)

  2. Nejlepší clickbait článek co tu je :D

  3. Za tech 999Kc je jen 40GB bez hlasovych sluzeb? Sorry jako…

  4. Říkám si za litr pro celou rodinu dobrý blížíme se do Evropy. Překvápko na závěr dva a půl tyčky = jim fakt jebe

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).