Cena:

Vodafone představil vánoční nabídku, nechybí vyšperkované tarify a slevy

Vodafone M Hofmann seniori

Tuzemský operátor Vodafone zbrojí na Vánoce vylepšenými tarify, slevami na hardware či dokonce Vodafone TV na 3 měsíce zdarma. Kampaň odstartovala pod taktovkou režiséra Jiřího Havelky (natočil třeba film Vlastníci) a hlavní role se ujal herec Martin Hofmann.

Darujte letos i sebe – Životní role

Spolu s vánoční kampaní Vodafone upravuje své mobilní tarify. Nyní si navíc u základního tarifu Neomezený Basic, ale i Neomezený Super zájemci mohou aktivovat zdarma datové Zrychlení na maximum. Neomezenou rychlost mohou využít vždy tři libovolné dny v měsíci a aktivuje se v aplikaci Můj Vodafone nebo přes webovou samoobsluhu. Možnost zrychlení tarifů zůstává už trvale.

Vodafone M Hofmann seniori
Vodafone v rámci vánoční akce vylepšuje své mobilní tarify

Vodafone v rámci vánoční kampaně rovněž nabízí slevy na nový hardware. Na každé telefonní číslo čeká sleva až 5 000 korun na zařízení, a to při pořízení kombinované nabídky služeb. Sleva platí na telefony, ale také třeba na tablet, herní konzoli PlayStation nebo notebook či televizor. Kupříkladu pro nejvyšší slevu 5 000 Kč je nutné pořízení tarifu Neomezený Super či Neomezený Premium 5G, zároveň s pevným internetem na doma a s Vodafone TV. K tomu je potřeba se smluvně uvázat na 2 roky a platit minimální měsíční plnění ve výši od 690 Kč.

Foto Vodafone 2
Na nové zákazníky čeká 3 měsíce Vodafone TV zdarma

Na nové zákazníky čekají u Vodafonu 3 měsíce služby Vodafone TV zdarma. Televizi si je možné pořídit samostatně, akce platí pro balíčky Klasik a Komfort, hradí se pouze pronájem set-top boxu za 70 korun měsíčně. Vodafone TV nabízí přes 115 programů a také videotéku s více než 2 000 tituly. Kompletní vánoční nabídku naleznete na stránkách Vodafone.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.