Domů » Bleskovky » Vodafone dnes spustil předregistraci pro zájemce o Samsung Galaxy S6 & S6 edge

Vodafone dnes spustil předregistraci pro zájemce o Samsung Galaxy S6 & S6 edge

Vodafone svým zákazníkům nabízí registraci do seznamu zájemců, kteří budou o spuštění lokálního prodeje nových smartphonů od Samsungu informováni s dostatečným předstihem; registrovat je možné prostřednictvím této stránky. V České republice pro oba modely ve volném prodeji platí datum zahájení prodeje v pátek 17. dubna a je velice pravděpodobné, že v tento termín je začne nabízet i Vodafone.

Obě novinky operátor nabídne v barevné variantě černý safír. Společně s telefony operátor v limitovanému počtu nabídne novým i stávajícím tarifním zákazníkům balíček příslušenství s bezdrátovou nabíječkou a průhledným pouzdrem za 1 Kč. V nabídce bohužel najdeme jen 32GB model, 64GB a 128GB verze chybí.

Klasický Samsung Galaxy S6 u Vodafone pořídíte za 19 777 Kč, Galaxy S6 edge se zakřiveným displejem vyjde na 23 577 Kč. Předprodej před dvěma týdny spustil také operátor O2, který nabízí 32GB a 64GB verzi. V tomto článku najdete oficiální české ceny pro zařízení ve volném prodeji, kde seženete i 128GB model – ty jsou nepatrně vyšší, než na které nás lákají operátoři.

Videopohledy na obě novinky

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

 1. orgasmic (neregistrovaný)

  A je to tady.

  Nejdrive clanek o rekordnich predobjednavkach a ted se operatori boji tohohle predrazeneho smudlu koupit na sklad, tak se radeji ptaji, kolik lidi by ho tak asi mohlo chtit :D :D :D

 2. kai (neregistrovaný)

  Kdo by to kupoval Samsung to podělal.

 3. Kubis (neregistrovaný)

  Samsung není blbý,firmy a nadšence za 20t. Do Vánoc za 15990 Kč. Alpha byla taky za 17 a dnes je za 12990, neofiko kolem 11t.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).