Virgin Mobile nabídne HTC Trilogy jako Lobster 700 TV v září

HTC Trilogy jako Lobster 700 TVO designově velmi pěkném smartphonu HTC Trilogy jsme vás informovali již dříve v této bleskovce. Nyní se ven dostaly oficiální informace od operátora Virgin Mobile, který tento smartphone s DAB modulem zařadí do své nabídky již v průběhu měsíce září. Virgin Mobile působí například v Austrálii, Francii, USA nebo Velké Británii, je proto jasné, že se s tímto telefonem u nás  oficiální cestou nesetkáme.

Díky integrovanému DAP modulu budou moci majitelé Lobstera 700 poslouchat streamované rádio nebo sledovat televizní vysílání pouhým stiskem speciálního tlačítka, které je možné vidět na pravé vyboulené straně. Tuto službu musí samozřejmě kromě samotného přístroje podporovat i operátor. Trilogy poběží na Windows Mobile 5.0 Smartphone edition, případné sledování televizního přenosu bude na QVGA displeji s 65k barvami a úhlopříčkou 2.2″ velmi příjemné. S okolím se spojíte pomocí bezdrátové technologie Bluetooth ve verzi 1.2, Wi-Fi bohužel chybí. Stejně tomu je i s podporou UMTS sítí, stačit proto bude muset podpora triband GSM (900,1800,1900Mhz). Fotografie můžete pořizovat 1.3Mpx kamerkou.

Nové fotografie
1 2 3

4 5 6 7

Zdroj: CoolSmartphone

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku