Sledujte nás na YouTube

Vine pro Windows Phone 8 je tu, stáhněte si novou oficiální aplikaci

Patříte-li mezi příznivce extrémně krátkých videí a zároveň mezi majitele telefonu s operačním systémem Windows Phone 8, máme pro vás dobrou zprávu. Vývojáři služby Vine včera na svém blogu oznámili dostupnost nového oficiálního klienta právě pro tuto platformu.

  

Design nové aplikace především díky hlavnímu menu v horní části obrazovky nezapře společné kořeny s oficiálním klientem Twitteru. Z výčtu funkcí můžeme jmenovat neomezené nahrávání krátkých videí na službu Vine, jejich sdílení právě na Twitter či Facebook nebo sledování vašich oblíbených autorů.

Aplikace Vine pro Windows Phone 8 je dostupná pochopitelně zcela zdarma. Instalační soubor má velikost pod 1 MB a stahovat jej můžete prostřednictvím odkazu níže.

-

Miroslav Havlíček

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *