Domů » Bleskovky » Víme, kdy Google představí Android P a možná i jeho sladké jméno

Víme, kdy Google představí Android P a možná i jeho sladké jméno

Společnost Google oznámila datum letošní vývojářské konference I/O a šla na věc poněkud tajemně – nejprve na svůj Twitter nejprve umístila následující zprávu.

Vyluštění binárního kódu odkazuje na speciální mikrostránku google.com/io, na které se nachází další „rébus“. V rámci Google Street View je nutné dostat se do recepce kanceláří Google Developers a přes další hádanky pokračovat dále až k amfiteátru Shoreline, kde se konference Google I/O konala i v minulých letech. Teprve na tomto místě dostanete potvrzení, že se akce odehraje mezi 8. a 10. květnem letošního roku.

Na Google I/O bude s největší pravděpodobnostní odhaleny novinky příští verze systému Android, jehož sladký název bude začínat na písmeno P. V budově Google Developers se také nachází několik nápověd, které by se mohly Androidu P týkat – zejména ananasový koláč, v originále Pineapple cake. Že by nám Google takto okatě naznačoval, jak se bude jmenovat příští verze Androidu?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments