Domů » Bleskovky » Video: Samsung Galaxy Mega s 6,3″ displejem se přeci jen do kapes vejde

Video: Samsung Galaxy Mega s 6,3″ displejem se přeci jen do kapes vejde

Přijde mi, jako by to bylo včera, kdy Samsung oznámil model Galaxy S2, který měl displej o velikosti 4,3 place a prakticky ve všech mediích se psalo o jak gigantické zařízení se jedná. Teď už víme, že růst displejů chytrých telefonů pokračoval a současné vlajkové modely většiny výrobců zařízení s Androidem se blíží k pěti palcům. Navíc tu máme kategorii zařízení, která bývá označována jako tabletofony, kde mám Samsung nabízí Galaxy Note 2 s 5,5 palcovým displejem a jeho nástupce by měl narůst až na 5,9 palce.


Galaxy Mega 6,3 vedle Note 2 

Samsung se však ani zde nezastavil a přišel s ještě větší řadou telefonů Galaxy Mega. Menší model Mega 5,8 se těší minimálnímu zájmů, možná i díky qHD rozlišení (960 x 540). Jeho větší sourozenec, Mega 6,3 vzbuzuje emoce, převážně díky své obří velkosti. Jménu odpovídá úhlopříčka, která je 6,3“. Každý si řekne, že je nemožné takové monstrum dát do běžné kapsy, ale video vyprodukované britským operátorem Three ukazuje opak. Na videu je vidět několik lidí, kteří si telefon dávají do kapsy. Test nejspíš záměrně neukazuje sezení s telefonem. Sám nosím Galaxy Note 2 relativně pohodlně v kapse, jakmile si však sednu, není to příjmené a dostat telefon z kapsy a zpět je nepraktické.


Vkládání do kapes začíná ve třetí minutě

David Podzimek

6 komentářů

  1. Borec (neregistrovaný)

    To chci, cena ? Dostupnost ?

  2. Deaktivovaný účet (01.2013)

    Mám Huawei Ascend Mate, který je jen o ždibec menší a do kapsy se vejde bez větších problémů. Jen to nesmí být džíny s malou kapsou, ale běžné látkové kalhoty. A sedět se s ním taky dá, ale už je to na hraně.

  3. Ono taky si dávat telefon do zadní ! kapsy u kalhot a pak si s tím někam sednout asi není dobrý nápad !

  4. Vypadá velice lákavě. Vlastním SGN2 a menší bych už nechtěl.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).