Domů » Bleskovky » Video: populární YouTuber vzlétl k výšinám. Pomohl mu k tomu speciální dron

Video: populární YouTuber vzlétl k výšinám. Pomohl mu k tomu speciální dron

Drony se začínají v posledních letech jevit jako stroje s nesmírně širokými možnostmi využití. Kromě komerčních činností v podobě fotografování a filmování se drony staly oblíbenou hračkou pro dospělé, kteří s nimi dělají nejrůznější vylomeniny. Mezi nejznámější milovníky a propagátory bezpilotních letounů patří Casey Neistat, který je často používá k natáčení svých videí. Svým posledním počinem však dal jasně najevo, že drony je naprosto posedlý a nehodlá přitom respektovat žádné hranice. Za přispění společnosti Samsung se rozhodl pro sestrojení zakázkového monstra s celkem šestnácti rotory.

HUMAN FLYING DRONE

Technické parametry stroje bohužel neznáme, nicméně pro ilustraci vám stačí pouze vědět, že letoun si hravě poradí s 80kg závažím, respektive americkým turistou, který si udělal výlet do finské přírody. Vynaložené úsilí vykrystalizovalo v šílené video, kde se Casey nechává táhnout na snowboardu a několikrát vynést do několikametrové výšky. Za shlédnutí stojí také video zachycující průběh příprav a samotného natáčení.

HUMAN FLYING DRONE- BEHIND THE SCENES

Casey Neistat v listopadu ohlásil konec natáčení svého vlogu a prodej projektu Beme televizní stanici CNN za 25 milionů dolarů. Získaný čas a peníze chce údajně použít k tvůrčímu rozvoji. Pokud tedy hodlá následující videa pojmout ve stejně opulentním duchu, evidentně se máme na co těšit.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).