Video: populární YouTuber vzlétl k výšinám. Pomohl mu k tomu speciální dron

Drony se začínají v posledních letech jevit jako stroje s nesmírně širokými možnostmi využití. Kromě komerčních činností v podobě fotografování a filmování se drony staly oblíbenou hračkou pro dospělé, kteří s nimi dělají nejrůznější vylomeniny. Mezi nejznámější milovníky a propagátory bezpilotních letounů patří Casey Neistat, který je často používá k natáčení svých videí. Svým posledním počinem však dal jasně najevo, že drony je naprosto posedlý a nehodlá přitom respektovat žádné hranice. Za přispění společnosti Samsung se rozhodl pro sestrojení zakázkového monstra s celkem šestnácti rotory.

Technické parametry stroje bohužel neznáme, nicméně pro ilustraci vám stačí pouze vědět, že letoun si hravě poradí s 80kg závažím, respektive americkým turistou, který si udělal výlet do finské přírody. Vynaložené úsilí vykrystalizovalo v šílené video, kde se Casey nechává táhnout na snowboardu a několikrát vynést do několikametrové výšky. Za shlédnutí stojí také video zachycující průběh příprav a samotného natáčení.

Casey Neistat v listopadu ohlásil konec natáčení svého vlogu a prodej projektu Beme televizní stanici CNN za 25 milionů dolarů. Získaný čas a peníze chce údajně použít k tvůrčímu rozvoji. Pokud tedy hodlá následující videa pojmout ve stejně opulentním duchu, evidentně se máme na co těšit.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel