Video: Podívejte se, jak probíhal vývoj Samsungu Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 (megarecenze) je letošním klíčovým modelem jihokorejského výrobce a soudě podle recenzí ležících na internetu se jedná o vskutku podařené zařízení. Samotný výrobce do něj také vkládá velké naděje a slibuje si až 100 milionů prodaných kusů, což je dvakrát více, než u loňského modelu Galaxy S III (recenze). V rámci reklamní masáže nyní odhalil video, které ukazuje, jak probíhal vývoj novinky. Mezi mnoho srdceryvných řečí, kterých se vám během necelých čtyř minut dostane od vysoce postavených lidí ze Samsungu, patří i tvrzení o tom, že Galaxy S4 je více evoluce než radikální změna a také že je něčím, co jste ještě neviděli. 

Reklamní slogan Life companion také zazní hned několikrát a dozvíme se též, že Galaxy S4 má přírodní prvky ve svém srdci, což dokládá například zadní kryt s texturou, jenž má napodobit vzácný třpytící se kámen nebo hvězdy na noční obloze. I ze záběrů na děti hrající si s balóny či poklidné pianové hudby je zřejmé, že se nehraje ani tak na informační hodnotu jako na city. Pokud ale video nebudeme brát jako informativní nýrž jako reklamní, pak ho lze hodnotit veskrze kladně. Však posuďte sami:

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku