Domů » Bleskovky » Více dat pro předplacenky T-Mobilu, avšak bez neomezeného Facebooku

Více dat pro předplacenky T-Mobilu, avšak bez neomezeného Facebooku

Operátor T-Mobile příští týden 11. června upraví svou nabídku datových balíčků pro majitele předplacenek Twist. Ti si budou moci vybrat ze tří měsíčních balíčků poskytujících větší množství dat za stejnou cenu oproti dosavadním variantám. Nová nabídka se částečně shoduje s datovými balíčky pro uživatele paušálních tarifů Mobil.

Místo dosavadních variant 500 MB za 299 Kč a 1,5 GB za 349 Kč nyní operátor majitelům předplacenek nabídne 400 MB za 99 Kč, 1 GB za 199 Kč a 2 GB za 299 Kč. Zákazníci tak za stejnou částku získají až čtyřikrát více dat (za 299 Kč nyní 2 GB oproti předchozím 500 MB). Dosavadní balíčky pro příležitostné použití internetu v mobilu na den (25 MB za 24 Kč) a Twist internet na týden s 60 MB za 49 Kč zůstávají. Přehled aktuální nabídky pro majitele předplacených karet najdete v této tabulce:

  Nové balíčky
Balíček Twist internet na den Twist internet na týden Twist internet na měsíc 400 MB Twist internet na měsíc 1 GB Twist internet na měsíc 2 GB
Platnost denní týdenní měsíční měsíční měsíční
Cena 24 Kč 49 Kč 99 Kč 199 Kč 299 Kč
Objem 25 MB 60 MB 400 MB 1 GB 2 GB
SMS kód pro objednání IDEN A ITYDEN A IMESIC400 A IMESIC1 A IMESIC2 A

Twist zákazníci si budou moci balíčky aktivovat od 11. června přes samoobsluhu Můj T-Mobile, prostřednictvím v tabulce uvedeného SMS kódu zaslaného na 4603, v Zákaznickém centru T-Mobile nebo na prodejnách operátora. Co je důležité, data z těchto balíčků mohou jejich uživatelé využívat také při cestování v zemích Evropské unie, a to za stejných podmínek jako v ČR (v rámci EU Roamingu bez příplatků).

Neomezený přístup na sociální sítě je fuč

Varianty Twist internet na týden+ a Twist internet na měsíc+ zahrnující neomezený přístup na sociální sítě bohužel operátor přestane nabízet, neboť neodpovídaly regulaci týkající se síťové neutrality. Uživatelé těchto balíčků budou včas informováni o termínu jejich zrušení, operátor se na ně zároveň obrátí s konkrétní novou nabídkou. Ostatní starší balíčky zůstávají v platnosti, není již ale možné si je aktivovat.

Jiří Hrma

6 komentářů

 1. A teď už jen zbývá jejich virtuál Kaktus :D jsem zvědav s čím se vytasí oni.

  • Přesně to jsem chtěl napsat a zrovna včera jsem projížděl ceník T-mobilu. Kaktusák už mi moc výhodný nepříjde i s dobíječkama. Ale ta jejich možnost variability, u ní bych rád zůstal.

   • Vždyť kaktus má volání skoro za poloviční cenu ne? Nebo mluvíte že už není tak výhodný na data?

   • No spíš o ty data. Naříkám, že ten twist je výhodný… To už bych si radši připlatil za tu speciální nabídku gorillaz za 500 s 10Gb+100min+100SMS… Ale pokut chce člověk ušetřit… 300kč za 1Gb už je dnes mimo. I volání se dá sehnat levněji a komu už je 1GB málo… Kaktus hlavně cílil na mladé.

 2. Celé roky s daty na twistu nepohli cenově.Je vidět ,že mají strach ,že lidi přejdou k zahraničním opum.Je to nehorší op na data. Tescomobile je lehce převálcují.Zatím mají na předplacenku nejlepší nabídku O2 -20 GB za 850 Kč + 449 za další 20GB balíček po překročení základního balíčku s přenosem nepoužitých dat do dalšího měsíce za podmínky zakoupení zakladního balíčku na další měsíc.Prakticky z předplacenky donutí lidi k paušálu beze smlouvy na dobu určitou, pokud lidé nenechají nespotřebovaný 2 balíček propadnout.Tescomobile to mají trochu jinak pořešené ,ale cenově jsou zhruba na stejně cenové hladině.

  • DiegoBanana

   Mohl bys mi pls poradit, jak aktivovat tech 20gb na o2 predplacence. Nikde jsem takovou moznost nenasel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).