Více dat pro předplacenky T-Mobilu, avšak bez neomezeného Facebooku

Operátor T-Mobile příští týden 11. června upraví svou nabídku datových balíčků pro majitele předplacenek Twist. Ti si budou moci vybrat ze tří měsíčních balíčků poskytujících větší množství dat za stejnou cenu oproti dosavadním variantám. Nová nabídka se částečně shoduje s datovými balíčky pro uživatele paušálních tarifů Mobil.

Místo dosavadních variant 500 MB za 299 Kč a 1,5 GB za 349 Kč nyní operátor majitelům předplacenek nabídne 400 MB za 99 Kč, 1 GB za 199 Kč a 2 GB za 299 Kč. Zákazníci tak za stejnou částku získají až čtyřikrát více dat (za 299 Kč nyní 2 GB oproti předchozím 500 MB). Dosavadní balíčky pro příležitostné použití internetu v mobilu na den (25 MB za 24 Kč) a Twist internet na týden s 60 MB za 49 Kč zůstávají. Přehled aktuální nabídky pro majitele předplacených karet najdete v této tabulce:

  Nové balíčky
Balíček Twist internet na den Twist internet na týden Twist internet na měsíc 400 MB Twist internet na měsíc 1 GB Twist internet na měsíc 2 GB
Platnost denní týdenní měsíční měsíční měsíční
Cena 24 Kč 49 Kč 99 Kč 199 Kč 299 Kč
Objem 25 MB 60 MB 400 MB 1 GB 2 GB
SMS kód pro objednání IDEN A ITYDEN A IMESIC400 A IMESIC1 A IMESIC2 A

Twist zákazníci si budou moci balíčky aktivovat od 11. června přes samoobsluhu Můj T-Mobile, prostřednictvím v tabulce uvedeného SMS kódu zaslaného na 4603, v Zákaznickém centru T-Mobile nebo na prodejnách operátora. Co je důležité, data z těchto balíčků mohou jejich uživatelé využívat také při cestování v zemích Evropské unie, a to za stejných podmínek jako v ČR (v rámci EU Roamingu bez příplatků).

Neomezený přístup na sociální sítě je fuč

Varianty Twist internet na týden+ a Twist internet na měsíc+ zahrnující neomezený přístup na sociální sítě bohužel operátor přestane nabízet, neboť neodpovídaly regulaci týkající se síťové neutrality. Uživatelé těchto balíčků budou včas informováni o termínu jejich zrušení, operátor se na ně zároveň obrátí s konkrétní novou nabídkou. Ostatní starší balíčky zůstávají v platnosti, není již ale možné si je aktivovat.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku