Domů » Bleskovky » Velký test všech iPhonů: Staré iPhony mají stále co nabídnout (video)

Velký test všech iPhonů: Staré iPhony mají stále co nabídnout (video)

Je skoro těžko uvěřitelné, že 9. ledna příštího roku to bude rovných 10 let, kdy společnost Apple představila první iPhone. V nadcházejících měsících nás však čeká představení úplně nového iPhonu 7 s rychlejším procesorem, lepším fotoaparátem, větší baterií a tak dále, a dost možná uvidíme i přepracovaný App Store.

V podrobném testu na videu uvidíte proti sobě stát úplně všechny doposud představené iPhony. Zajímavé je, že iPhone SE se zdá být nejrychlejším iPhonem vůbec. Systém iOS spustil jako první a v těsném závěsu mu byly iPhone 6s a iPhone 6s Plus. Malé překvapení se událo na sedmém místě, na kterém se umístil úplně první iPhone, zatímco iPhone 4s se spustil jako poslední.

Every iPhone Speed Test Comparison 2016!

Dalším zajímavým zjištěním je, že má iPhone SE ze všech smartphonů od Applu nejhlasitější reproduktor a poslední příčku v tomto srovnání opět obsadil iPhone 4s. V testu uvidíte i naměřené teploty při používání telefonu a nejvíce se rozžhavily iPhone 6 a 6 Plus, které atakovaly hranici 42 °C.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
61 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments